reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
:-):-):-)Monika1213 Wielgachne gratulacje!!!
Cudny dzidziuś:):-):-):-)
8.gif
 
Witam,
oj dluuuuzy mi sie i to strasznie.W domku wszystko zrobione, czekamy tylko na malenstwo. Lepiej, zeby juz sie pojawilo, bo czuje sie strasznie zmeczona i mam wrazenie, ze ta ciaza trwa cale wieki...Poza tym moja waga mnie dobija:crazy:, wygladam jak sloniatko, mam tylko nadziej, ze jakos to zrzuce.
Nie mam zadnych objawow zblizajacego sie porodu, tylko strasznie bloli mnie noga w pachwinie, jest to pieczenie, ale do tego stopnia, ze mam problemy z chodzeniem. Czy moze wiecie co to moze byc??
Pozdrawiam:)
 
Witam,
oj dluuuuzy mi sie i to strasznie.W domku wszystko zrobione, czekamy tylko na malenstwo. Lepiej, zeby juz sie pojawilo, bo czuje sie strasznie zmeczona i mam wrazenie, ze ta ciaza trwa cale wieki...Poza tym moja waga mnie dobija:crazy:, wygladam jak sloniatko, mam tylko nadziej, ze jakos to zrzuce.

Nie mam zadnych objawow zblizajacego sie porodu, a połozna wspominala cos ostatnio o masazu szyjki. Czytalam gdzies, ze to bardzo bolesne, poza tym maja to wykonac w domu.Jakos tak dziwnie:baffled:. Dziewczynki, jak to wyglada z waszego doswiadczenia?

Strasznie bloli mnie noga w pachwinie, jest to pieczenie, ale do tego stopnia, ze mam problemy z chodzeniem. Czy moze wiecie co to moze byc??
Pozdrawiam:)
 
Dziewczyny pomóżcie!!!!!
Musze nagle lecieć do Polski i nie wiem jak mój mały zniesie podróż samolotem,co powinnam wziąć ze sobą do samolotu,wiem ,że powinnien Kacperek pić podczas startu i lądowania aby ciśnienie w uszkach się wyrównało,cos jeszcze musze wiedzieć????????
No i jeszcze co bardzo mnie nurtuje,w bagaz podręczny nie mozna włożyc więcej niż 100ml płynu :szok::szok:czy dla niemowlaków i dzieci sa jakieś inne procedury,przecież 100ml to to dla niego za mało,tym bardziej,że trzeba byc przed odlotem ok 1-2 i potem lot 2.15 i jak to jest,dzis nie spałam całą noc i myslałam o tym.
No i najgorsze,że mó mąż nie może ze mna lecieć więc jade sama:wściekła/y:
 
Tajchi- Ja zabrałam dla małego taką butelkę 0,5 litra orginalnie zamkniętą bo nie trzeba przechowywać jej w lodówce ale na kontroli kazali mi otworzyć ją, posmakować przy nich i przelać do 2 butelek ze smoczkiem mimo, że mówiłam, że po otwarciu dziecko powinno je wypić do godziny, więc najlepiej spróbuj go nakarmić przed kontrolą osobistą i wez ze sobą w bagaż podręczny butlę i mały kartonik z mleczkiem, bo większe to się i tak zmarnuje. A lecicie tylko we dwoje?
 
reklama
Tajchi z tego co pamietam to nie wolno brac wiecej niz 100ml plynu przez kontrole, ale pozniej bez problemu mozesz kupic wode czy jakis soczek w strefie bezclowej. Chodzi o to tylko zeby nie brac napojow z "zewnatrz" bo sa niesprawdzone i nie wiadomo co moga zawierac ale w strefie bezclowej mozesz juz kupic co chcesz.
Powodzenia podczas podrozy, bedzie dobrze:tak: sama nieraz widzialam jak ludzie latali z niemowlakami i dzidzie b. dobrze znosily lot..
 
Do góry