reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Tajchi- ja leciałam z mała nie cały miesiąc temu i tak w butelce miałam 130 ml i nie robili problemu tylko trzeba przy kontroli bagażów podręcznych im pokazać ze się ma i spróbować jeśli o to poproszą. Poza tym na strefie bezcłowej poprosiłam o gorąca wodę i rozrobiłam sobie kolejna porcje mleczka i zrobiłam herbatkę. tak jak pisałaś trzeba dużo dawać pic dziecku podczas lotu szczególnie przy starcie i lądowaniu. Na pewno dasz sobie rade ludzie pomagają jak się leci z dzieckiem :-) ja miałam gorzej bo leciałam z dwójka :szok::tak: i dałam rade wiec Tobie minie lot niewiadomo kiedy :tak:czego oczywiście Ci życzymy

aha jak Twój synuś lubi jakaś grzechodke lub zabawkę to weź ze sobą może się przydać

Pozdrawiamy
 
Ostatnia edycja:
reklama
tajchi- dzis na onecie pojawila sie nowe info na temat ilosci napoju w podrecznym... wiec poczytaj i zobacz co i jak... ale jak ostatnio lecialam to w samolocie mozesz poprosic o wode przegotowana i nic za to nie placisz... musza ci ja dac dla dziecka...

mileene- oj kochana ty to sie nameczysz... ja mam jeszcze troszke czasu ale juz mi jest ciezko...
 
Myleene- mi położna robiła masaż szyjki 8 dni po terminie, ale robią też szybciej, na rutynowej wizycie i wcale nie bolało, co najwyżej przez chwilę było trochę nieprzyjemne ale pomogło więc warto spróbować;-).
 
dziekuje za tak wyczerpujące wiadomości od Was
paula7 widziałam ten artykuł ale to jeszcze nic pewnego kiedy to wprowadzą
olinda no to sobie pojem tego mleczka przy kontroli bo mój to tak ze 150ml musi mieć
iwee no własnie powinni pozwolic dla dziecka wziąc cos więcej bo i według minie powinnam mieć mleczko i jakąś herbatkę
mamunia no trzeba będzie wziąc to wszystko ze soba a później poprosić o wodę przegotowaną, ja lece tylko z małym więc na pomoc męża nie moge liczyć On musi zostać nie dostał urlopu.
 
Tajchi- bzdura, mozesz dla dziecka wziac ile picia chcesz, z tym ze bedziesz musiala posmakowac. Uwierz mi, bo lecialam wiele razy z Oliwierem, w tym 9 godzin na Dominikane i mialam ze soba chyba z 6 butelek, wiec nie martw sie. Ale jesli bedziesz brala w oryginalnym opakowaniu, to kaza Ci otworzyc- bierz od razu w butelce rozrobione. Poza tym zawsze mozesz dokupic np w kartoniku juz po przejsciu przez odprawe, bo tam jest mnostwo sklepow. A co wziac? Najlepiej tylko najpotrzebniejsze rzeczy dla maluszka, np na przebranie. W samolocie jest toaleta w ktorej jest miejsce do przebrania dziecka.:tak::tak::tak:
 
witam:)
u mnie pieknie sloneczko swieci:-) wypadalo by sie na jakis spacerek przejsc ale nie chce mi sie w ogole z domu ruszyc:sorry2: w czwaretk ide na wizyte i sie dowiem czy maluch sie przekrecil czy nie:zawstydzona/y:mam wielka nadzieje ze tak:-p
na razie spadam moze za jakies pol godzinki zajrze:-)
 
Pozdrawiam Was, Tajchi no pierwsz podróz samolotem Was czeka, powodznia, oby maluszek zniósł ja jak najlepiej.
 
Tajchi - mam nadzieje ze podroz ci minie spokojnie:-)

dziewczynki czy to jest normalne ze tak wczesnie boli mnie krocze? slyszalam ze boli w koncowej fazie, sama nie wiem czy to miesnie czy kosci ale czasami jak dluzej posiedze to ciezko mi wstac:tak:
 
Mnie pobolewa już z trzy tygodnie a teraz jestem prawie w 28 tyg.Ale o ile dobrze pamiętam to 11 lat temu jak byłam w ciąży z córcią to było tak samo.Więc się nie martw :)
 
reklama
Melka mnie tez bolałą, najbardziej w 3 trymesterze ciązy, położna mówiła mi ,że to dlatego,że dziecko cięzkie i uciska.
 
Do góry