reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Hej dziewczyny!
Fasoleczka! Ty jesteś podobnie terminem do mnie, ja mam aktualnie 21 tydzień i też mi się zaczął apetyt właśnie, jak do tej pory nic mi nie smakowało, a teraz muszę się pilnować bo jak mi tak zostanie to będzie mnie sporo :/ Fasoleczka powiedz mi ile już przybrałaś, pociesz mnie trochę, ja mam 3 kg na plusie na razie...
Asinka - jak karmiłam Alicję to cierpiałam katusze przez pewien czas (bolało aż łzy się lały), ale cycuszki się przyzwyczajają, dasz radę, stosuj Maltan (polecam) :*
 
reklama
ada- witaj na naszym forum...

Witajcie mamuski!!!
U nas dzis dosc spokojnie...jedynie noc troszke kiepska ok 5.00 tak silny skurcz mnie zlapal w brzuch ze nie moglam wyrobic... polecialam po no-spe i troszke mi przeszlo...
oj martwie sie bo w pierwszej ciazy wlasnie w 8 miesiacu lezalam w szpitalu bo dzidzius chcial wyjsc na swiat... a tu wlasnie sie zaczal... ale staram sie odpoczywac i robic wszystko po woli...
milego weekendu kochane...
 
Dziewczyny mam pytanko po jakim czasie od odstawienia dziecka od piersi powinna uregulować się miesiączka? Bo odstawiłam Domisia na początku września, a cykle nadal mam bardzo nieregularne:confused:.
 
lucin@-slonko szczerze mowiac to przed ciaza sie spaslam....
jak przestalampracowac koniec lipca i siedzie se w domku i jemjak dinozaur hehe
normalnie mialalm59kg przy wzroscie 177cm
a z czasemjak przestalambyc robolem doszlam do 73kg...:szok:alei tak nie widac bo wysoka jestema teraz wchodzac na wage to mamjakies 3-4 kg na plusie...
wiec do 100 kg dobrne leciusko.....
kurka wodna mam nadzieje ze niee:))
 
mamunia2 Ja też miałam nieregularne ale u mnie to normalne przed ciążą było to samo więc Ci nie doradze. Ale po ciązy o wiele lepiej przechodze te dni bo wcześniej to były katusze
 
Jeśli chodzi o ból to u Mnie też o niebo lepiej, tylko co miesiąc dostaję białej gorączki jak nie dostaję okresu na czas, bo raz mam co 2 tyg. a nestępnym razem dopiero po 6 tyg. szok.
 
Mężuś się spisał dzisiaj przebrał małą dał jej jeść i jeszcze obiad ugotował. jak przyjechałam malutka smacznie spała jeszcze godzine:szok:

Kupiłam sobie dwie bluzki które widziałam juz jakiś czas temu koszulki na ramiączkach i bluzki dla Pawła i troche ciuchów dla Oli

W przyszłym tygodniu wybieram się na większe zakupy tylko, że sama dzisiaj to był ekspres bo Olę nogi bolały:-D i w dodatku mężuś da mi większą gotówkę bo dzisiaj to swoje musiałam ruszyć:wściekła/y::tak:

Oki zmykam bo padnięta jestem
Miłej nocki
 
Miłego dnia Wam:)

dzien_kobiet.jpg
 
Tutaj normalnie kobiecie przysluguja tylko dwa usg, o wiecej sie sama nie wyklocisz. Ja mam szczescie, nie mam powodow do narzekan, jestem w 28tygodniu, mialam juz 3 usg a za miesiac mam kolejny :-) Dodam, ze dziecko jest zdrowe. Wszystko chyba zalezy od szpitala.
Co mi sie nie podoba, to mala ilosc badan krwi. Pierwszy raz mi pobierali krew w 12tym tygodniu i teraz drugi. Jak dla mnie to troche pozno.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry