reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Cześć

U nas zimno jak diabli, śnieg jeszcze leży a Ola musi w domu zostać bo kaszle:wściekła/y:
Ostatnimi czasy nawet śpię w nocy:-D A co u Was?
 
katar...:-D:-D:-D:-D:-D ale dla mnie to najgorsza choroba, hi hi....:tak::-D

Zastanawiam zastanawiam, a wg planow za jakies pol roku przejde do czynow....:-D:-D:-D

To co w dzewczynkę pewnie będziesz celować co?
Najlepiej tak z 3 dni przed owulacją. Ja się nie dostosowałam, bo parę cykli mi nic nie wychodziło, i serduszkowaliśmy w owulacje i jest Karoluś.:-)
 
ja widze że tu jakies plany powiększania rodziny sie szykuja dla naszych forumowiczek, ja na razie nie dołącxzam do tego grona,poczekam az mały będzie miał ze 2-3 latka. Chociąz jak byłam w bólach przedporodowych to sie zarzekałam że nigdy więcej:-D a teraz sama męża pytam kiedy robimy za rok czy za 2
 
Czesc dziewczyny
Wlasnie wrocilam ze szpitala po pobycie od niedzieli wieczor. Jak pojechalam sie zbadac a propos tego czopu co mi wypadl tak lezalam do dzisiaj. Dzisiaj po Usg okozalo sie ze mam za duzo wod plodowych co oznacza zagrozenie przedwczesnym porodem a mala odwrocila sie dupka do wylotu. Nie chcieli mnie puscic do domu bo w razie czego znaczy pekniecia wod mam natychmiast zglosic sie do szpitala, zrobia wtedy emergency cesarke, bo nie wiem czy ona sie odwroci spowrotem. Ogolnie nie jest za wesolo :-(a wedlug ich terminu jestem dopiero w 35 tyg. i to dla nich jest za wczesnie na rodzenie. Ale jutro znowu pojade do mojego polskiego gina i zrobie sobie usg i niech on sprawdzi dokladnie co i jak, nadal nie wierze tym angolom. Ale sie troche wystraszyli i kazali zglaszac sie co tydz na badania i usg, a jak mowilam ze cos jest nie tak to bylo dla nich ok, tepaki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
 
Bernadeta trzymam kciuki by wszystko było, oki.
A to by była Twoja pierwsza cesarka? Daj znać jak po wizycie u polskiego gina.
Tajchi no to fajny masz plany, niech Kacperek podrośnie i nacieszy sie mamą, bo wiadomo jak to w ciązy nie daj Boże do szpitala trzeba by iśc a tu taki maluch i szkoda zostawić, no i na rece jeszcze chce.
 
Mój Karolek jeszcze śpi, śniegu ntrochę napadało, ciekawe czy będzie szkoła otwarta bo dwa dni temu była zamknięta z powodu śniegu i Krzys był a nami w domciu.
 
Cześć

I znowu śnieg pada - a już myślałam, że wszystko stopnieje i bez obaw będę wychodzić z domu.:wściekła/y:
Dzisiaj mam wizytę u położnej chciałam ją przesunąć na przyszły tydzień bo mnie gardło boli i katar gigant mam ale się nie zgodziła. Dobrze że mam 5 min piechotą do przychodni i to jak idę z Olą:tak:
Nic mi się dzisiaj nie chce nawet obiadu gotować - brak pomysłów:crazy: nie mówiąc o sprzątaniu. Ola załatwiła mi sprzątanie w ciągu pół godziny jak się nią tatuś zajmował:-D.
Czekam z niecierpliwością na rozpakowanie:szok:
A właśnie mam do Was pytanie czy jest tutaj w Anglii jakiś syrop na gardło dla ciężarnych bez recepty

A co u Was?
 
Bernadeta trzymam kciuki oby wszystko poszło jak najlepiej :tak:

Asinka ja tutaj już wcześniej szukałam syropu i niestety nie znalazłam ,jeśli będziesz piła to zrób sobie taki z cebuli i miodu :tak:
ja naszczęście we wtorek przełożyłam wizytę w diabetycznym bo sie nie dało jechać :no:,zobaczymy co bedzie dalej z tą pogodą






 
reklama
Dzień dobry
Bernadeta
trzymam kciuki za ciebie na pewno będzie wszystko dobrze
A u nas jakoś leci śniegu na szczęście mało więc spokojnie mogę jeździć autkiem no i normalnie przedszkole czynne:tak: a moją Olivkę zaczęły boleć dziąsła :szok: rączkę to mało nie zje no i wkurzała się przy jedzeniu i jadła tylko zimne mleko dzisiaj kupiłam jej żel na dziąsła i już zjadła cieplutkie mleczko :-) i tak w kółko kolki się skończyły to zaczęły dziąsła nie ma lekko;-):-) ale za to nocki są spokojne dzisiaj nawet spała od 22 30 do 5 rano super . Buziaki
 
Do góry