reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Olinda to świetnie Ci śpi malutka.
Asinka z też nie wiem nic o syropie, ale ten z cebuli napewno ożesz brać, zapytaj w aptece to Ci doradzą, alebo idź do lekarza to bedziesz miała bezpłatnie Kotuś.

A u nas sporo sniegu, Krzyś w domu bo szkoła z tego powodu zamknięta.

Olinda, Tajchi podajecie dzieciom wit. D3 ?
Ja 2 krople na dzień D3 no i 1 krpola Cebionu, podaje tak samo jak mi zalecili przy Krzysiu.
 
reklama
czesc dziewczynki
nie zagladalam do was ale wlasnie nadrobilam;-)mialam wizyte rodzicow i dwa kursy na lotnisko z powodu tych sniegow, odwolane loty, przebukowywanie biletow, szok:wściekła/y:w koncu wylecieli szczesliwie do Polski po dwoch dniach...
jakby problemow bylo malo wlasnie stracilam prace z dnia na dzien:-(myslalam ze ten caly kryzys mnie jakos obejdzie
pracowalam tam dopiero 4m-ce i zostalam na lodzie, nie bardzo wiem czy mi sie cos nalezy? moze jakies porady?
co do zasmarkanych ciezarowek to polecam syrop z cebuli z miodem, GP kaze wziac cudowny angielski lek na wszystko: paracetamol:-D
dzisiaj slyszalam serduszko po raz pierwszy:-):-):-) niesamowite
nie moge sie doczekac drugiego usg:-) strasznie chce wiedziec co bedzie
pozdrawiam cieplo mamusie
asinka i bernadeta trzymam kciuki za szczesliwe i szybkie rozwiazanie
 
Ostatnia edycja:
MEdio ja podawać zaczęłam D3 jak mały skończył miesiąc,później zaczęlam podawac mu prócz cyca mleko z butelki więc przestałam,ale to zrobilam sama z siebie bo w sztucznym mleku jest wit D3 i tak na zdrowy rozsądek odstawiłam bo teraz juz coraz więcej mi je sztucznego praktycznie co drugie karmienie piersią musze podac tez butelke mojemu głodomorowi
Bernadetka współczuje pobytu w szpitalu:no:, trzymam kciuki za szybkie i bezproblemowe rozwiązanie
melka no moja koleżanka tez nie poleciala w poniedziaęłk do PL, straszne:szok:Co do czegokolwiek po starcie pracy to nie wiem, bernadetka ekspert pewnie Ci pomoże
asinka mleko,czosnek miód wiem ze nie za smacznie brzmi,ale po 2 dniach będziesz jak nowa
olinda mój Kacperek tez wcina ręcę, jakby mógł to by sobie jeszcze nóżki do buzi włożył, ale na zel dla mojego to chyba jeszcze za wczesnie chociaz sie ślini jakby normalnie zaraz na dniach miały mu wyjść ząbki:sorry2:
 
Cześć

ja już po wizycie u położnej . Stwierdziła, że już jestem gotowa do porodu i wszystko jest w porządku z maluszkiem. Jeszcze tylko 16 do GP na wizytę bo moja położna będzie się relaksować na Kanarach. Powiedziała mi, że zrelaksuje się też za mnie:szok:
A jak nie urodzę do 26 to wtedy mam się zgłosić do szpitala na masaż:no:
jak mi przez ostatnie dwa miesiące nie chciała wypełnić formy na becikowe to dzisiaj bez problemu :tak:Aż się zdziwiłam
Medio: ja przy Oli podawałam wit D3 po miesiącu od urodzenia ale tylko dlatego że zaczęłam karmić butelką. Tak mi pediatra w Polsce zaleciła.
Bernadetka: trzymaj się a ja będę trzymać za ciebie kciuki

Co do mojego gardełka lekarz stwierdził, że mam wziąć ciepłą kąpiel, później mąż ma mnie wymasować i na wieczór paracetamol:wściekła/y:
On chyba już całkowicie oszalał- na gardło paracetamol- musiałabym chyba na głowę upaść. Ja już wolę herbatkę z cytrynką i tą dziwną miksturę z cebuli:crazy:
Oby tylko szybko przeszło bo gadać nie mogę - nie słychać mnie wogóle. Mąż i brat się śmieją, że w końcu cisza w domu jest bo nie gadam. Ola cały czas prosi żebyśmy porozmawiały, bajkę poczytały a tu nie mogę i jak tu dziecku mojemu wytłumaczyć. W końcu stwierdziła, że się do niej nie odzywam bo była niegrzeczna . Moja mała kruszynka - tak mi jej szkoda. Ale jak tu gadać. A jak się nie odzywam to największa kara dla niej jest bo zaraz myśli, że coś zbroiła. Ale mam nadzieje, że jutro odzyskam głos
 
WITAM CIEZAROWECZKI:)

bernadetka i ja 3mam lapciulki :*
No ja normalnie sikam...spadl snieg zamykaja szkoly i wogole...
fajowo by mialy dzieci w Polsce jakby na kazdy sniezek zamykali szkoly....
Cala zima w domku jupiiiiiii:-D

Co ja to mialam sie pytac?

niee pamietam :(

zapytam innym razem kissek
 
Tajchi- ja kupiłam żel na dziąsła od 2 miesiecy a nazywa się bonjela Olivce pomaga i chociaz teraz spokojniej je. Buziaki
 
Czesc babeczki....:-);-):-D
Medio- dzieki za sciage co do skonstruowania dziewczynki....bede pamietala....:-D:-D:-D:-D
Olinda- ale Twoja Oliwcia ladnie spi, fiu fiu....:tak::tak::tak:
A do wszystkich ciezaroweczek usmiecham sie ladnie....:-)

Co do D3, to ja chcialam podawac, ale nie podawalam, bo ani angielscy lekarze, ani pediatra w Polsce mi nie wypisali recepty....:-(. No i wszystko jest w porzadku, nic sie zlego nie dzialo i nie dzieje, wiec moj Olis jakis szczesciarz jest, a ja zawsze tak sie balam, zeby mu sie na zdrowiu to niepodawanie witaminy D3 nie odbilo....ale jest ok :tak::-)
 
olinda widziałam ten zel,może tez go wypróbuje i mały bedzie sie mniej slinił, mój M to sie nabija,że Kacperek to jak normalny facet ślini sie na widok cyca:-D:-D

fasoleczka no wesoło by było w PL.jakby na każdy snieżek były ferie:tak:

asinka no to czekamy kiedy ty sie "rozpakujesz";-)no a paracetamol to u nich złoty lek, dobry na wszystko:wściekła/y:
 
Czesc babeczki....:-);-):-D
Medio- dzieki za sciage co do skonstruowania dziewczynki....bede pamietala....:-D:-D:-D:-D
Olinda- ale Twoja Oliwcia ladnie spi, fiu fiu....:tak::tak::tak:
A do wszystkich ciezaroweczek usmiecham sie ladnie....:-)

Co do D3, to ja chcialam podawac, ale nie podawalam, bo ani angielscy lekarze, ani pediatra w Polsce mi nie wypisali recepty....:-(. No i wszystko jest w porzadku, nic sie zlego nie dzialo i nie dzieje, wiec moj Olis jakis szczesciarz jest, a ja zawsze tak sie balam, zeby mu sie na zdrowiu to niepodawanie witaminy D3 nie odbilo....ale jest ok :tak::-)

Ja jak się kiedyś zdecyduję na trzecie dziecko to tak właśnie będę próbować zaciązyć, ponoć to najskuteczniejsza metoda. Ja próbowałam innych, tablic chinskich itd. to mi się nie sprawdziły.?
A jak tam Oliwierek zaczyna już coś mówić?
 
reklama
Cześć dziewczynki!
Długo nie zaglądałam, ale coś mało ostatnio mam czasu:szok:.
Bernadetka głowa do góry, na pewno będzie dobrze:tak:
Medio i Ja za jakieś 3 może 4 latka skorzystam z twojej metody na dziewczynkę:-). Mam badzieję, że się uda i chłopcy będą mieli siostrzyczkę.
 
Do góry