reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
zdjecie pod nazwa... wejdz w ustawienia i edytuj aventure.. masz przykladowe a jak nie to dodaj swoje z kompa...
 
A ja dziewczyny nie spałam w nocy bo mnie mój nieszczęsny ząbek bolał, napuchłam na twarzy tragedia, ale już teraz troszkę mniej boli oby do nocy sie nie nasiliło to i żeby opuchlizna zeszła.:wściekła/y:

mamunia2
ja też zazdroszcze tak dużej rodzinki, na razie mam miesięcznego Kacperka i chyba wystarczy ale jak podrośnie kto wie co mi przyjdzie do głowy
Medio a ty juz chcesz trzecie, powoli kobieto powoli, moja koleżanka tez chciała trzecie tak szybko i miała trzecie i czwarte od razu:-D, super, co???
alex Wesołych Świąt i Szczęsliwego Nowego Roku
 
tajchi- o to straszne kochana... ty to sie nameczysz niesamowicie... wiecznie nie wyspana i obolala... trzymam kciuki aby dzisiejsza noc byla spokojna...
 
Witam kochanne a ja mam problemik((((

Z moich obliczen wychodzi iz jestem w ciazy 10 tyg i 5 dni...
/miesiaczka byla 15pazdz....

Jednakze moja polozna wyliczyla iz jest to 8 tydzien...

zaproszenie na 1 usg przyszlo poczta na 9 lutego...
Na 9 lutego czy mozecie to sobie wyobrazic>>>>>>>>>>>>>>

moze ktoras z was sie orientuje ile kosztuje usg prywatnie?
Bo ja slyszlala ze okolo 1oo funtow..:confused:
 
fasoleczka prywatne usg w Londynie kosztuje 50-60 funtów+40 wizyta,
ale ja znalazłam lekarza polskiego na Ruslip w Londynie, że pierwsza wizyta z usg to 90 funtów(50 usg + 40 wizyta) a kolejne usg jest bezpłatne tylko płaci sie za wizytę.
paula7 no cos mi nie służy angielska służba zdrowia:wściekła/y:
 
reklama
Do góry