reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Tajchi i Olinda wielgachne gratulację!!!!:-):-):-)
newbaby.gif





Tajchi:happy:
congratulations2.gif
341386kc1oiezq27.gif

Olinda
godblessgirl.gif
341398shcjscojkq.gif

 
reklama
Czesc Tajchi, Jestem nowa ale bardzo ci gratuluje trzymalam za ciebie kciuki, bo wiem co to znaczy. Widze ze jestes z Londynu i chcialabym wiedziec w ktorym szpitalu rodzilas, gdzie cie tak okrutnie traktowali.:wściekła/y: Ja mam rodzic w Hillingdon.
Jeszcze raz wielkie gratulacje dla ciebie, maluszka i tatusia. Zycze duzo zdrowka.:-):-):-):-)
 
ja karmie piersia ale ciężko mi to idzie, raz je ladnie drugim razem nie moge trafić dobrze.
Dzis nie moglam go nakarmic na szczęście po 10 min.przyszla położna i od razy tak mi go polozyła,że nawet nic mnie nie bolała, a jak go sama kłade to mnie gryzie i boli, kupiłam nakładki na sutki ale to nic nie daje tez boli, zobaczymy przy nastepnym karmieniu teraz maluszek śpi:tak:
Jeszcze raz ogromne dzieki za wsparcie

Bernadeta ja rodziłam na Ealingu, Twój szpital jest ok mój mąż tam był i miał super obsułge
 
Tajchi na początku też miałam problemy najważniejsze nie podawaj się i przykładaj maluszka do piersi jak najczęściej aż wkońcu oboje załapiecie o co w tym chodzi. Laura na początku jadła mi tylko z jednego cycusia czego wynikiem było nabrzmienie drugiego i zastój pokarmu. Co się musiałam namęczyć ale wkońcu zaczeła jeść z drugiego i pozniej wszystko poszło jak spłatka:-)
 
:-):-):-)olinda-- super ogromne gratulacje ale te twoje malenstwo malutkie...duzo zdrowka i spokoju...odpoczywajcie....

:-):-):-)tajchi-- swietnie gratuluje mocno super chlopczyk...pozdrawiam serdrcznie i zycze wszystkiego dobrego... ps. przypomnial mi sie moj wczesniejszy porod az sie boje co teraz bedzie przy kolejnym..hehehe...
 
reklama
Do góry