reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Celine tez mialam więcej cm na pomiarze I wysłała mnie na dodatkowy scan w bodajze 37 tygodniu ale wyszlo ze ok wcale nie jest az tak wielki ;) a przynajmniej dodatkowy scan popatrzec na pysia mozna było :D

Co do epiduralu to zapewne badania pod twoj przypadek jak sama piszesz :)

Nie wiem czemu kazda sie tak zapiera, ze nic nie chce..

Ja chcąc nie chcac jak przyszlo co do czego bralam wszytko co mi dale a pod epiduralem lezalam 21 godzin dozowanym co 30 minut :/ ale dzięki Bogu w pl bym tego porodu nie przezyla bez tego. Zadna ze mnie męczennica;)
 
reklama
Tak sie zapieralam ze nic niechce a w praniu wyszlo inaczaj. Niedosc ze wpadlam w taka panike w trakcie porodu to epidrual niezadzialal u mnie. A ze po 9 godzinach ostrych skurczy musieli mala wyciagac na szybko, dostalam drugie wkucie innego znieczulenia ktore tez nie podzialalo. Porod skonczylam na znieczuleniu ogolnym. Tak wiec mialam 3 wlewy do kregoslupa, ktory 3 tygodnie po porodzie do siebie dochodzi. Traumy nie mam, i nie wiem czy polecilabym ten epidrual. Chyba nie, chyba polecam tylko gaz i opanowanie (czego mi zabrklo)
 
Twierdzili ze dostalam go za pozno, ale po tym ze drugie znieczulenie tez nie dzialalo stwierdzilismy ze zalozylo ze mam mniejsza wage ciala. Dobrze ze nie wzielas, oszczedzilas sobie bolu kregoslupa :)
 
Verita, no to jestesmy w tym samym klubie;) ja w sumie od kilku dni juz nie biore tabletek ale jak dluzej postoje to zaczyna bolec. A cale zycie myslalam ze po porodzie kobiete juz nic nie boli:)
 
O kurcze, dobrze ze nic sie niestalo powazniejszego. Niewyobrazam sobie bolu przy lezeniu. A kiedy rodzilas? dlugo Cie to trzyma?
Przypomnialo mi sie, mnie przy epidrualu podniesli tak na lozku ze krzywo siedzialam. Kiedy powiedzialam do poloznej ze krzywo siedze to kazala mi przestac panikowac, dopiero po wkuciu zaczaili ze cos nie tak i dostalam drugie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Och nie, a ja sie cieszylam ze juz po bolu a tu moze mnie jeszcze dopasc:/ wspolczuje bo wiem ze to okropne uczucie.
 
Do góry