reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Dzien dobry:)

Dzieciaki cudnie poprzebierane, a dynie 1-sza klasa:)
U mie dzieciaki byly chyba tylko 5 razy, zostala mi polowa slodyczy:/ no trudno bede musiala sama zjesc hehehe
 
reklama
U mnie dzieci byly bardzo kulturalne i brely po jednym cukierku, a jak mowilam zeby wiecej braly to braly po jeszcze jednym. Sama im cale garscie wrzucalam, a jakie zaskoczone byly hehe.
Wczesniej jak mieszkalam na Fairway to rzucaly sie jak nienormalne i te same dzieci wracaly po kilka razy.
 
Mamcia ale super dzieciaki przebrane!

A u mnie nie bylo dzieci pewnie dlatego, ze po pracy pojechalam do sklepu i wrocilam przed 20 do domu i ulice byly puste. No i sie rozpadalo tez dosc mocno.
 
Ja im nigdy nie pozwalam brać samemu bo biorą jak kot naplakal. Wrzucam im po garści dwóch do każdego kubelka. Wczoraj mój też się śmiał ze one trochę tylko i uciekają a on im jeszcze dosypywal.
Fajne stoje mialyscie dla dzieci.
 
Bo tym dziecia nie chodzi o ilosc slodyczy tylko sama frajada pukania i to ze cos dostana. Nasze dzieci i dzieci znojomych maja taka frajde, a jeszcze ludzie poprzebierani otwieraja drzwi i ich strasza :D.
Te same slodycze mam w domu i frajdy nie robia jak te co zdobyte ;)
 
Verita jak wybor imienia? Macie juz cos?
Agatakat a jak u was? Jak sie czujes?

Dziewczyny kupujecie ubranka newborn czy odrazu 0-3 bo juz ma metlik w glowie. Moj syn urodzil sie i mial 56cm ale nie pamietam jakie mialam ubranka a lily to malutka byla miala 50cm to mialam newborn.
A wy jak kupujecie?
 
Ostatnia edycja:
Verita jak wybor imienia? Macie juz cos?
Agatakat a jak u was? Jak sie czujes?

Dziewczyny kupujecie ubranka newborn czy odrazu 0-3 bo juz ma metlik w glowie. Moj syn urodzil sie i mial 56cm ale nie pamietam jakie mialam ubranka a lily to malutka byla miala 50cm to mialam newborn.
A wy jak kupujecie?

Mam kilka ubranek newborn ale wiekszosc 0-3 bo lepiej miec za duze niz za male.
 
reklama
Do góry