reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Ja mam mnostwo slodyczy bo przed ciaza bylam ogromnym lasuchem a teraz nie mam na nie ochoty i leza wiec jak ktos zapuka to dostanie. Ale tak specjalnie to sie nie przygotowuje nie stroje domu ani nic. Zaczne jak dzidzi bedzie wystarczajaco duze :)
 
no ja juz nie mam wyjscia z moja 2 ;-) od 3 dni juz tylko o halloween slysze, pokoj ozdobiony, 3 dynie zrobione :tak:. Sciemni sie przebieram dziciaki i lecimy jak co roku. U nas duzo ludzi zdobi domy. JAk mi sie uda jakies fotki zrobic tel to pozniej dodam :tak:.
 
;)
Od wczoraj gotowe :)
 

Załączniki

  • 1383230089952.jpg
    1383230089952.jpg
    12,2 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Do góry