reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Dziś dostałam list z przychodni ,ze jak moje dziecię będzie mieć 11 dni to mnie pani wizytorka odwiedzi . Szybcy są z taką korespondencją. Powiedzcie mi proszę jak to jest ja sama muszę wybrać lekarza dla dziecka czy sama mi przychodnia przydzieli ??
 
Polowkowe mam dopiero 7 października. Jestem taka ciekawa czy potwierdzą płeć. Zawsze byłam sceptycznie nastawiona do wczesnego określania płci dzidzi.
U nas w przychodni jest kilku lekarzy inpo prostu przy rejestracji mowie do kogo chcę.
 
u nas chyba przydzielaja, juz sama nie pamietam :baffled:.
Ja mam 22.10 tez juz nie moge sie doczekac :tak:. Verita kiedy poczulas pierwsze ruchy w tej ciazy? Moze juz sie o to pytalam, nie wiem, skleroza ciazowa ;-).
Verita jaki wozek kupujesz?
Ja chyba kupie Phil and Teds z dodatkowym siedzeniem, caly czas walcze ze soba z tym wozkiem. Do szkoly mam ponad mile, do sklepu tez daleko, auta nie mamy, wszedzie na pieszo. Lily co prawda bedzie miec ponad 3 latka ale jak sie zmeczy to chociaz usiadzie sobie. Macie jakies doswiadczenia z tym wozkiem? Albo moze znajomi maja. Gdybym miala wszedzie blizej to mala by chodzila za raczke ale chyba bede zmuszona do kupna takiego wozka.
Verita 100 lat dla corci :D.
 
Ostatnia edycja:
Ja tez mam polowkowe 7 pazdz:D i nie moge sie doczekac:)))
w ktorym masz szpitalu i na ktora moze sie spotkamy? ja w general ok 10 nie pamietam dobrze

u nas chyba przydzielaja, juz sama nie pamietam :baffled:.
Ja mam 22.10 tez juz nie moge sie doczekac :tak:. Verita kiedy poczulas pierwsze ruchy w tej ciazy? Moze juz sie o to pytalam, nie wiem, skleroza ciazowa ;-).
Verita jaki wozek kupujesz?
Ja chyba kupie Phil and Teds z dodatkowym siedzeniem, caly czas walcze ze soba z tym wozkiem. Do szkoly mam ponad mile, do sklepu tez daleko, auta nie mamy, wszedzie na pieszo. Lily co prawda bedzie miec ponad 3 latka ale jak sie zmeczy to chociaz usiadzie sobie. Macie jakies doswiadczenia z tym wozkiem? Albo moze znajomi maja. Gdybym miala wszedzie blizej to mala by chodzila za raczke ale chyba bede zmuszona do kupna takiego wozka.
Verita 100 lat dla corci :D.
dziekuje
podobaja mi sie I candy , na poczatku chcialam ten phil i ted alr jednak nie, okropny ten worek na male dziecko
 
reklama
Witam wszystki mamy :)

Zbliza sie mój koniec ciaży. Powiedzcie mi dziewczeta, ile czasu po porodzie puszczają do domu? No mówie tu bez komplikacji.

A I jakie dokumenty musze ze sobą wziąć do szpitala?

Bo bagaż juz przygotowany mam. :)

Jak wszystko dobrze to 6 godzin wystarczy ale jak się nie czujesz to możesz zostać dłużej. Tylko po co. Nie ma to jak w domu
 
Do góry