reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

o kurcze wspolczuje, ja to zawsze w oknie stoje aleraczej z ciekawosci, ostatnio uslyszalam cos jakby rzut kamieniem wiec lece do okna ( 2 razy mialam szybe wybita w aucie) auto zaparkowane pod domema nie na podworku i idzie a raczej szybko idzie dwoch gostkow, patrze szyba po ojej stronie cala, wiec mysle tyl mi rozbili, trudno aleswiatlo sie odbija , wrocilam do lozka, za pol godziny slysze odglos plastrow i facecigadaja znow w oknie :tak: a tam sasiad swoje auto obkleja, naparkowane w podworku ktos mu tyl rozwail, po paru dniach policja i wiecie co sie okazalo porachunki miedzy ludzmi oni sie wszyscy znali , bo dziwne mi sie wydalo ze moje auto na ulicy i nie ruszyli a ich w podowrku i poszlo

Ja pol nocy z goraczka, dzis nie wychodze nigdzie kuruje sie moze mi przejdzie chorobsko
no popatrz ja maialam wizyte na 9.20 ale zmienili mi na 10 cos, naewt nie pamietam musze poszukac, fajnie by bylo spotkac sie bedziesz z tatusiem? my z tak i do tego mala mam nadzieje ze wejdzie z nami jak nie to znow bede udawlaa ze nie wiem jak sie nazywam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja zawsze spie czujnie i jak cos sie dzieje to nie ma mocnych, ze sie nie obudze tylko tym razem nie wyjrzalam za okno bo zawsze to robilam, no trudno nic nie poradze ale kurcze myslalam, ze na tej dzielnicy bedzie spokojnie:/

Jakies chorubsko grasuje w lester bo co chwilke slysze, ze ktos sie pochorowal. Kuruj sie i wracaj szybko do zrowia:)

Jade z mezem na usg, on by tego nie przepuscil hehe.
 
Ja już bylam 2 razy na usg i za każdym razem z tatusiem a przy córce tylko raz byl właśnie na polowkowym. Teraz dlq wygody chce tez żeby jechał po piewsze nie mam co z córka zrobić po drugie nie lubię autem jechac to on pojedzie no i jesteśmy bardzo ciekawi czy jednak bedzie dziewczynka.
 
Wbijaniem igły bo ja panikuje. I on myślał że nie wiadomo co i puściły nerwy. Posiedzial napil sie wody w pokoiku obok i wrócił po wszystkim. Czyli sensu nie ma
Ale przy samej CC teraz bedzie? Juz wiesz czy na 100% bedziesz miec CC?

Musze edytowac bo nie widzialam waszych postow wczesniejszych.
Karolina no to niezle z tym vanem :no:, jakby malo wydatkow bylo to jeszcze narzedzia trzeba bedzie kupic :no:Verita zdrowka, cherbatka z cytryna i kolderka :tak:. Mnie tez cos znowu lapie bo gardlo boli i z nosa leci, to chyba ta pogoda.
My tez zawsze razem na scan, teraz chyba pojedziemy z mala, starszy bedzie w szkole w tym czasie. Tez nie mam komu ja zostawic.
 
Ostatnia edycja:
Na szczescie to nie nasze narzedzia i van tylko szefa:D i nie bedziemy musieli pokrywac kosztow naprawy itd.
Jejku dziewczyny tak sie tu rozpisujecie o panikowaniu i zaczynam sie martwic, ze moj maz nie wytrzyma
 
Karolina wytrzyma :tak:, nie martw sie ;-). Ja mojemu powiedzielam ze nie ma wyjscia ;-), 2 razy dal rade to i teraz musi :-). A Twoj bedzie pierwszy raz to jeszcze nie wie co go czeka :-D. Bedzie dobrze zobaczysz :tak:.
 
Mamcia moj tez zapieral sie, ze nie chce byc przy porodzie ale to bylo jeszcze przed zajsciem w ciaze.
Powiedzialam, ze jak juz sie zdecydujemy na malenstwo to ja nie bede miala wyboru i bede zmuszona byc przy porodzie i nie moze mnie w takiej sytuacji zostawic samej.
Zmienil zdanie jak juz wiedzielismy, ze jestem w ciazy i z kazdym kolejnym kopniakiem, ktore moze juz odczuc i nasila sie w nim chec bycia przy narodzinach potomka:) co jest fantastyczne i za to go kocham:)
 
reklama
Pewnie ze fajnie jak jest facet przy porodzie. Ja sobie nie wyobrażam żeby go nie było. Wytrzyma może mu się słabo zrobić ale dobrze będzie. Karolina ja mam na 10:10 czyli raczej sie miniemy. Wlasnie sms mi przyszedł i dobrze bo zapomniałam.
 
Do góry