reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

wojniczanka ja urodzilam po polnocy a tego samego dnia o 17 wyszlam do domu :tak:
mamcia ja się nie zdecydowałam na podwójny wózek moja już śmiga na nogach :tak:
towicz w każdej przychodni jest inaczej, ja np dzwonie rano i umawiam wizyte do lekarza, a jeśli jakiś mi nie pasuje to mówi do którego konkretnie chce.
 
reklama
Zależy raczej musi wracać bo sa inne pacjetki. Ale ja bylam na oionie to był ze mną cały czas a potem do domku. Tylko od razu mówię jak chcesz go nom stop udaj ze nie za dobrze znasz angielski. Tłumacza już nie zdarzają załatwić a facet ci pomoże. Ja byłam tak wystraszona ze jak spytala jak się nazywam to mało się nie rozplakalam. Byl ze mną nawet przy znieczuleniu zewnątrz oponowym czego nie robią nigdy
 
Verita jak ci sie to udalo ze byl przy zastrzyku? Jej ja pamietam jakiego ja mialam stresa :szok:. Teraz juz wiem co mnie czeka to jestem niby spokojniejsza ;-). U mnie M mogl byc caly dzien ze mna :tak:, na noc oczywiscie do domu. Ale tez czasami sie tak zestresuje ze nic do mnie nie dociera :no:.
 
Po prostu byłam w takim szoku że nie wypelnialam poleceń położnej i ona spanikowala ze ja nie znam angielskiego lub nie jestem w stanie się dogadać. Spytala czy go chcę i wtedy trochę za szybko zrozumiałam ale od razu takim wystraszonym głosem ze tak. Ale to był głupi pomysł. Mało tam nie zemdlal
 
Wbijaniem igły bo ja panikuje. I on myślał że nie wiadomo co i puściły nerwy. Posiedzial napil sie wody w pokoiku obok i wrócił po wszystkim. Czyli sensu nie ma
 
reklama
Hej,
pieknie mi sie poniedzialek zaczal:/ po 4 wybudzil mnie pojedynczy halas ale nic wiecej nie slyszalam wiec szybko zasnelam. przed chwilka zadzwonil maz, ze mial wlasmanie do vana i ktos ukradl wszystkie narzedzia elektryczne:/ gdybym chociaz za okno wyjrzala:/ masakra
 
Do góry