reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

To ja pewnie bede miala pod koniec sierpnia :-). Ciezko wytrzymac tyle czasu ale w poprzedniej ciazy wytrzymalam to teraz tez dam rade ;-). Dobrze miec kogos z kim sie jedzie na tym samym wozku :-D:tak:.
 
reklama
Witam przy porannej kawce ;-). My wczoraj robilismy grilla, ledwie rozpalilismy a zaczelo padac i burza byla :szok:.
Ale dzis zapowiada sie nastepny upalny dzien :tak:, M ma urlop a wiec napewno nie bedzie nudy ;-).
Milego dnia Wam zycze :tak:.
 
Dzien Doberek

U nas lalo jak z cebra cala noc od rana bylo upalnie ale teraz znow chmury dla mnie lepiej bo juz mnie te upaly dobijaly.
Ja sie moze na jakies zakupy wybiore z mojm mezulkiem.
 
U nas ladnie, przyjemny wiaterek i troche chmur. My dzis idziemy na roczek do znajomych. Przyznam ze mi sie niechce, od rana mnie muli i kreci mi sie w glowie. Czuje sie jakos dziwnie, to pewnie hormony :-(. Marudze jak baba w ciazy :-p.
 
reklama
Wlasnie wydaje mi sie e to cisnienie niskie :tak:. No i totalny brak apetytu mnie dopadl, wszystko co lubilam wczesniej jest bleeeee:confused:.
Kupilam sliwki i bede wcianac mam nadzieje ze pomoga mi na zaparcia :tak:.
 
Do góry