reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Witam.
mam pytanie "moze ktos sie orientuje \ Was kobietki, czy jak bede czula ze porod zaczol sie i okaze sie ze nie na mnie kto zawiezc do szpitala czy karetka ma prawo odmowi przyjazdu???
ja się pytałam w swoich szpitalach to karetki nie wysyłają, musisz sobie zorganizować tak na w razie czego transport lub po prostu wziąć taksówkę. W ekstremalnych przypadkach karetkę wysyłają.
 
reklama
karaluszek81 byc moze zalezy to od szpitala,bo moja polozna mowila mi,ze jak zaczne rodzic mam dzwonic po karetke i na pewno przyjedzie. Ja akurat do szpitala dojechalam wlasnym samochodem,ale na pewno gdyby akurat P pracowal to bym zadzwonila zeby przyjechali. Najlepiej to spytaj sie swojej poloznej kub dowiedz sie w szpitalu.
Ja tez przywozilam witaminek d z polski i podaje swojej corci.
 
Witam dziewczyny, chcialam sie przywitac :) u mnie dopiero poczatek ciazy i ciagle w strachu (mimo ze lekarz w PL powiedzial ze wszystko jest w jak najlepszym porzadku) ale to juz taka schiza chyba :) troszke mnie przeraza roznica w prowadzeniu ciazy w pl i tutaj ale moze jakos przez to przejdziemy. Za 2 tyg mamy 12tyg scan i zobaczymy co tam wyjdzie. Mieszkamy w Newcastle, moze sa na forum jakies sasiadki? :) Pozdrawiam
 
Witam dziewczyny, chcialam sie przywitac :) u mnie dopiero poczatek ciazy i ciagle w strachu (mimo ze lekarz w PL powiedzial ze wszystko jest w jak najlepszym porzadku) ale to juz taka schiza chyba :) troszke mnie przeraza roznica w prowadzeniu ciazy w pl i tutaj ale moze jakos przez to przejdziemy. Za 2 tyg mamy 12tyg scan i zobaczymy co tam wyjdzie. Mieszkamy w Newcastle, moze sa na forum jakies sasiadki? :) Pozdrawiam
Witam.Nie masz sie co strachac ja pomimo niedociagniec tutejszej sluzby zdrowia bylam bardzo zadowolona z prowadzenia ciazy. Mniej stresu i bolu niz w pl. To samo z porodem i do tego pomocne polozne.:-D
 
Witam, ja jako świeżo upieczona mama mogę cię zapewnić, że nie ma co się stresować, opieka sto razy lepsza niż w Polsce, sam poród w szpitalu nie mogłabym lepszego sobie wymarzyć. Także głowa do gory i powodzenia ;-)
 
Troche mnie uspokoilyscie dziewczyny :) fakt faktem ze im mniej tych wszystkich danych, wynikow i badan tym mniej stresu, bo przynajmniej nie ma co porownywac z innymi bobasami i martwic sie czemu moj ma tyle a jej tyle. Wystarczy ze powiedza ze wszystko jest ok i nie ma sie czym martwic :) jednak chyba sie zdecyduje na dodatkowy scan 3d w pozniejszym etapie bo dwa razy go tylko zobaczyc to mi sie steskni za nim/nią ;)
 
reklama
popieram dziewczyny. Ja tez mialam obawy,co do prowadzenia ciazy i porodu tutaj,ale wszystko bylo dobrze. Bylam bardzo zadowolona z poloznej ktora prowadzila moja ciaze jak i z porodu. Polozne i lekarze bardzo pomocni i cierpliwi i do tego mozliwosc skorzystanie bezposrednio po porodzie z wanny,mega przyjemnosc i odprezenie. Pozdrawiam i zdrowka zycze:)
 
Do góry