reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

mamcia no właśnie luty/marzec to jeszcze zimno może być, może lepiej się wstrzymać pare cykli żeby wycelować poród na wiosne hehe:-p
polaa współczuję, ja się topie w tych upałach a co dopiero jakbym była w ciąży..
madlen nam się udało z córą w 6 cyklu, jak już odpuściliśmy i nie staraliśmy się a tu się udało :happy: a co to za wizyta? pierwszy scan?
karolak witaj!!
karis biedna!! trzymaj się, już niedługo wszystko się rozkręci :)
 
reklama
pola wspolczuje ci..,mnie tez te upaly dobijaja..lubie cieplo,ale to co jest teraz ,to lekka przesada..
ale w tym tyg,juz ma byc chlodniej..bynajmniej u nas :tak:
karis caly czas 3mam &&&&& ;-)
agata pierwszy scan juz mialam..jakos tak mi sie udalo,ze zalapalam sie na 8tc,myslalam ze ciaza jest starsza..ale ,ze mialam dlugie cykle,to jest mniejsza,wiec kazali przyjsc po 4tyg.,i akurat wypada jutro..,a teraz jeszcze okazalo sie,ze mam konflikt serologiczny,to tym bardziej musze isc..na pewno bede miala spotkanie z lekarzem,wezma krew ,aby zrobic szczegolowe badania..no i mysle,ze usg tez zrobia..:tak:
to juz jutro..szkdoda,ze wizyta dopiero popoludniu..wolalabym miec rano..szybciej z glowy,a tak to trza czekac do 14..
 
Byc przy koncowce ciazy latem nie jest latwe.Ja wspolczuje tylko kobietom ktore rodza w sierpniu-wrzesniu i caly 3 trymestr musza sie meczyc z upalami.Polaa my tylko kilka-kilkanascie dni i bedzie po wszystkim a wtedy juz mozemy sie cieszyc ze sloneczka i ciepla(o ile jeszcze bedzie);-)

Ja dzis ide 3cie mieszkanie ogladac i mam nadzieje ze w koncu bedzie cos fajnego bo bym chciala sie przeprowadzic jeszcze przed porodem.

Madlen powodzenia jutro
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,

dzisiaj juz troche jakby chlodniej:-D na szczęście:tak:

kamila racja, moja mama rodzila 4 razy - czerwiec, lipiec, sierpien, wrzesien. Jak Ona to przezyla to ja nie wiem;) a wiadomo jakie w PL sa czasami upały.
Powodzenia w szukaniu mieszkania:tak:

madlen powodzenia na wizycie jutro;-)

Ja mam ostatnią wizytę za tydzień w środę.
 
dzięki dziewczyny za wsparcie :tak: niestety nadal czekam dziś zrobiłam prawie marszobieg około 40 min tańczyłam z dziećmi zjadłam ostre curry a później dobiję mężem a jutro masaż szyjki i jak w nocy się nic nie ruszy to dzownię do szpitala i po prostu nie wyjdę bez maluszka:-p ale mam nadzieję że dziś coś się ruszy w końcu nadzieja umiera ostatnia:tak: a i jeszcze będę męczyć suty:rofl2: w kąpieli bo dziś po prostu chce jechać:crazy::crazy:
madlen powodzenia
od jutra ma padać więc trochę oddechu wszystkie załapiecie
kamilalopez powodzenia a co ty się przeprowadzasz?
pozdrwiam serdecznie
 
witam was kochane mam pytanko czy wy tez jestescie po in vitro?ja pierwsza dziecko urodzilam 10 dni po terminie wywolywany porod modle sie teraz zebym mnie zlapalo normalnie niechcialabym przechodzic drugi raz tego samego bo boli 10 razy bardziej niz zwykly porod.niektorych dzieciaki tez widze sie niespiesza z przyjsciem na swiat.
 
zagladam tylko na chwilke,przywitac sie z wami :-)
wieczorkiem dam znac,jak po wizycie..mam nadzieje,ze wsio bedzie dobrze ;-)
karis kochana 3maj sie ..za dobrze ma ten twoj babel w twoim brzuszku,ze nie chce przyjsc na swiat..maly uparciuch ..nadal3mam kciuki ;-)
kaska ja moze nie po in vitro,ale drugi porod tez byl u mnie wywolywany..ale nie moge narzekac..byl nawet szybszy i mniej bolesny od pierwszego..tylko ten moj smyk nie chcial przyjsc na swiat...nic na niego nie dzialalo..3proby wywolania nieudane,dopiero 4 jak przebili mi pecherz,wody odeszly to maly zaczal wychodzic na swiat ale ogolnie nie bylo zle..bardziej bylam zmeczona psychicznie niz fizycznie
milego dnia wszystkim :-)
 
karis biedactwo, trzymam mocno kciuki,
rzeczywiscie upaly daja sie we znaki, mam nadzieje ze latko nie bedzie takie upalne, mam termin na 24wrzesnia, patrzac na wasze suwaczki to niewiele niektorym mamusiom zostalo! pozdrowionka



 
madlen na pewno bedzie wszystko w porządku po wizycie, daj znać:tak:
3mam kciuki oczywiście;-)

kaska
ja tez nie po in vitro ale porod mialam wywolywany i zakonczyl sie cc, Maly nie chcial w ogole wyjść.

karolak o rany wrzesien? Oby nie bylo takich upalow jak teraz.
Ja momentami mam dość:zawstydzona/y:
 
reklama
kochane,ja tak na szybko bo musze jeszcze z mlodym przysiasc do lekcji,a potem zmoja ziutka robic projekt..bo ma tylko 2dni ,no i mama musi pomoc..
na usg wsio OK dzidziolek rosnie ma juz 6.8cm,2raczki,2nozki,widzialam kregoslup,czaszke,buzke,oczka,nosek..no wszystko..jest bardzo ruchliwe,ssa paluszek,bierze raczki pod glowke i lezy jak na plazy,otwiera buzke,wierci sie,macha raczkami,nozkami..wsio jest dobrze !!!!
happy8se.gif
happy8se.gif

wzieli tylko krew na p/ciala ode mnie i M.i teraz czekam na wyniki,czy rosna i jak bardzo..i od tego zalezy co dalej..ale polozna mnie uspokoila,ze jak urodzilam 2dzieci,to 3tez urodze..bo mam silne dzieciaki..takz ejestem spokojna i dobrej mysli..przeciez nie moze byc inaczej..badan genetycznych nie robilam,bo teraz i tak to niczego nie zmini...za 2miesiace bede miala duze usg i tam zobacze wszystko dokladnie..,ale wazne ze teraz maluch rosnie i ma sie dobrze !!!tatus to az mial lzy w oczach..
zajrze jutro
buziaki dla was i dzieki za kciuki ;)*******
 
Do góry