reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

No własnie karis milczy. Na majówkach tez zero wiadomosci od niej,wiec moze juz rozpakowana.
Magda szybkiego rozpakowania zycze.
mamcia trzymam kciuki by w nastepnym cyklu sie udało.
 
reklama
niestety nadal czekam i mam już strasznego doła przeryczałam ostatnio po kątach pół dnia nie daje rady już:no:
w środę następny masaż szyjki , mam nadzieję że wszystko będzie w porządku....
dziewczyny trzymam za was kciuki i za wasze maluszki :tak:
 
witajcie po dlugiej przerwie...dlugo mnie tu nie bylo, bylam ponad 3 tyg. w Polsce, urlopik sie udal. wlasnie przeczytalam wszystkie wpisy...u mnie dzis 23 tydz. malenstwo szaleje, prawdopodobnie bedzie chlopczyk:-)
trzymam kciuki za Was dziewczyny i czekamy na nowe wiadomosci;-)
 
karis 3mam kciuki i nie smutaj kochana,juz blizej niz dalej..oby juz sie zaczelo &&&&&&&&&&&
mamcia &&&&& za kolejny cykl ;-)
mnie ostatnio mniej,ale korzystam z pieknej pogody..chociaz juz po malu mma jej dosyc,lubie cieplo,ale nie 40stopniowa goraczke..:no:,az mam zawroty..
w srode wizyta..boje sie..dlatego teraz na tylku nie moge usiedziec 5min.,z tych nerwow mam adhd..szkoda ,ze wizyta nie jest rano..bo az do 14 trza czekac..mam nadzieje,ze zlych wiesci nie uslysze :no:
3mam kciuki za te ktore juz na koncowce,aby szybko poszlo &&&&&
 
madlen trzymam kciuki za wizyte. U nas tez upaly, dzieciaki sie codzinnie pluskaja w baseniku :tak:, a ja sie opalam :-).
Rozczarowalam sie @...ale chyba w tym miesiacu odpuscimy bo remont nam sie szykuje, sam juz nie wiem...
Troche sie boje bo jestem po 2 CC, a po ostatniej minelo 1,5roku dopiero, ale z drugiej strony nie chce aby miedzy kazdym dzieckiem byla duza roznica wieku (zawsze taka niezdecydowana jestem ). Moze sa tu mamy co mialy wiecej niz 2 cesarki?
 
mamcia czasami takie odpuszczenie,na koncu pokazuje II kreski na tescie :-D,tak bylo u nas..tyle czasu staran i nic,a jak kupilismy bilety na wakacje i na razie 3baby mialo nie byc..to ja zaciazylam :tak:
u nas tez goraczka..,ale od srody juz ma temperatura troszke spasc..i dobrze,bo ja padam..lubie cieplo,ale nie taki upal..na sloncu nie moge wyrobic,az mi slabo..,ale mdlosci jakby troche mniejsze..dalej mdli,ale tak jak jest teraz,nie jest zle ;-)
 
karis cały czas trzymam za Ciebie kciuki i zagladam tutaj, zeby sprawdzic czy juz jestes po;-) no moglby juz Maluszek "wyskoczyć":-)

jeju ja juz nie moge tych upalow:zawstydzona/y::zawstydzona/y: wychodze z synem na spacery a jak wracam to doslownie leje sie ze mnie:zawstydzona/y: jestem taka slaba, ze brak slow. No ale juz ma byc nizsza temperatura na szczęście:tak:

dzisiaj bylam u kolezanki, wracalam z Mlodym autobusem, myslalam, ze nie wyrobię:no: tak mi bylo duszno, ze malo brakowalo a bym zwymiotowała:-( jutro jak tak bedzie to nie ruszam sie chyba z domu nigdzie, nawet na plac zabaw

karolak witaj po przerwie;-)
 
reklama
polaa te upaly moga wykonczyc czlowieka w ciazy to podziwiam, ja rodzilam 2 dzieci zima...i nie wyobrazam sobie konca ciazy latem, pewnie jest ciezko ale za to jak urodzisz to jest lepiej...trzecie dziecko chcialabym urodzic latem :D
 
Do góry