reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Madlen my tez jeszcze grzejemy w domu.Juz 6 lat jestem w uk ale jeszcze nigdy nie bylo tak zimno w maju:-(

Karis teraz to codziennie dawaj nam znac jesli jeszcze jestes w dwupaku;-)

Pandorka dzieki:-) Czas bardzo szybko leci,widze ze Twoja mala juz rok ma-sto lat dla niej.A w ogole to co u Ciebie?
 
reklama
no jeszcze się trzymam:-p ale jutro od 22 godzinki zapraszam malucha do nas:-D jutro jeszcze muszę iść z synem do jego nowej szkoły którą zacznie we wrześniu więc dziś obijam
 
kamila my troche krocej mieszkamy na wyspie,ale takiego maja to ja tez nie pamietam..:no:
karis powodzenia i zaciskam kciuki ;-)
a mnie dalej mdli i mam jakis dziwny wstret do kompa..:zawstydzona/y:..mam nadzieje,ze niedlugo mi przejdzie,bo jestem nie do zycia..i bardzo mnie to meczy,bo nie moge normalnie funkcjonowac..
nie wiecie moze,czy tutaj zapisuja cos aby mdlosci/wymioty byly mniejsze ??
pozdrawiam cieplutko :-)
 
Karis jeszcze kilka godzin i mozesz rodzic:-D

Madlen ja niestety nie wiem czy daja cos na mdlosci,ale wydaje mi sie ze powinni cos przepisac jesli nie mozesz normalnie funkcjonowac.

Ja wczoraj mialam taka zgage ze az wymiotowalam.Najgorsze to ze meczyla mnie calutki dzien ze az nie mialam ochoty nic jesc:-(
Dzieczyny czy uzywalyscie moze podgrzewacz do butelek i jedzenia?Jak tak to jakiej firmy,bo mysle zeby kupic Tommee Tippee ale rozne komentarze czytalam,a chce kupic dobry i nie drogi:-)
 
Witajcie,

madlen wspolczuje mdłości:-( oby szybko przeszło:tak:

kamila a Tobie nie zazdroszczę zgagi, ja na szczęście nie wiem co to zgaga, nie miałam nigdy.
Nie uzywalam podgrzewacza do butelek przy Kubie a teraz mam, dostalam więc nie narzekam, moze sie przydać.

karis do 22 juz niedaleko, jak coś to powodzonka heh:-);-)
Ja sie modlę, zeby Mlody nie wywinął zadnego numeru przed 15 czerwca:tak: Mam nadzieje, ze slucha co sie do Niego mówi:-D

jeju jak mi już ciężko, szkoda gadać:zawstydzona/y:
 
melduje się 2w1 babcia zaraz będzie więc już luz
śmieje się teraz że mały nie będzie chciał wyjść:-D ale ja już go pogonię:tak::tak:zaraz małża zaciągnę do sypialni

kamila ja nie używałam żadnego pogrzewacza więc nie pomogę
polaa no to żeby mały posłuchał i numerów nie robił trzymam kciuki
 
Polaa ja z Olivia tez zgagi ani razu nie mialam,teraz czasem mam ale doszlam do tego od czego ta zgage mialam przez 2 dni-pilam herbate z cytryna i miodem bo dobra na przeziebienie,wczoraj juz nie pilam i zgagi nie mialam.
Co do podgrzewacza to ja wczesniej tez nie potrzebowalam bo Olivie karmilam tylko i wylacznie piersia,ale wlasnie dlatego ze obie duzo nerwow stracilysmy przy odstawianiu od piersi to teraz zamierzam raz dziennie dawac malemu butelke zeby nauczyl sie pic tez z butelki-Olivie probowalam uczyc od 4 miesiaca pic wode z butelki ale nie potrafila choc probowalam dlugo i nigdy sie nie nauczyla.
Mi tez jest ciezko wiec wiem co czujesz
 
reklama
Joasia napisz nam jak sie czujecie:-)
A dziękuję,dobrze :) Już doszłam do siebie po cc,już nic nie boli i nawet nie czuję,że tydz temu byłam cięta :)
Powoli ogarniamy nową sytuację,Nati troszkę zazdrosna,Adaś grzeczny,ale z czasem na pisanie na bb to różnie bywa,podczas karmienia zazwyczaj podczytuje ale pisać to niekoniecznie jedną ręką jest wygodnie. A jak Adaśko śpi to staram się czas Nataszce poświęcać a nie siedzieć przed laptopem.
Pogoda do dupy więc jesteśmy w domu uwiązani a już bym chciała zabrać dzieciaki na spacer i wypróbować nasz nowy wózek bo na razie to tylko Nati raz w nim była na spacerze ale to w wersji pojedynczej był rozłożony :)
 
Do góry