reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Magda witaj:-)

Polaa dzieki,ale jednak z dnia na dzien czuje sie gorzej:-( Pytalas kiedys o wage,w koncu wczoraj znalazlam i przezylam szok bo do tej pory przytylam 8kg a tylko miesiac zostal:surprised:

Co do ciuszkow to przebrane,wyprane i teraz tylko wyprasowac dzisiaj musze.Faktycznie,dzieci tak szybko rosna ze sie zapomina jakie to malenstwa byly:-) Jutro juz ostatnie zakupy do szpitala zrobie i bede spakowana.Jeszcze mi zostal do zrobienia plan porodu,ale to juz raz dwa;-)W poniedzialek mam wizyte z polozna i 21wszego z lekarzem w szpitalu.
 
reklama
joasia powodzenia!!!!!
magda.uk witaj
wczoraj już przygotowaliśmy fotelik gondolę bo coś dziwnie się czuje do tego w nocy bolało mnie mocno w podbrzuszu pewnie mały już się pcha niestety jest skierowany buzią do brzucha oby się przed porodem przekręcił bo mogę mieć ciężko jedyne pocieszenie że moja amelka też była w takiej pozycji ale się zdążyła przekręcić:tak:
kamilalopez ja o swojej wadze nawet nie wspominam:-p
 
Hej,

ma ktoś jakieś wieści od Joasi może?:-)

karis u Ciebie może się w każdej chwili zacząć:tak: ale fajnie;-)
ja musze wozek wyciagnąć w końcu, lozeczko zlozyc ale do 15 czerwca jeszcze czas:-D Oby Mały tylko dał radę, bo trzymam sie tej daty, nic nie moze zacząć się wcześniej bo mama 14 czerwca przylatuje:tak::-)

a czemu o wadze nie wspominasz? przytylas mniej niz 8 kg?;-)
Ja nie wspominam bo ja duzo przytylam a jeszcze miesiąc:zawstydzona/y:
 
Karis napewno maluch sie przekreci;-)ale niech mu sie nie spieszy z wychodzeniem bo jeszcze babci nie ma:tak:napisz ile przytylas:-) Co z tego,ze ja przytylam 8kg tylko jak od porodu z Olivia nie zdazylam(a raczej za leniwa bylam)wszystkiego zrzucic-a wrecz przez 1wszy rok jeszcze przytylam i teraz po porodzie bede chciala schudnac ok 20kg wiec czeka mnie ciezka praca.

Polaa ile Ty przytylas? Ja tez musze jeszcze wyciagnac kosz dla mlodego i fotelik bo przecierz to tez jeszcze musze wyczyscic a akurat to trzymam u szwagierki na strychu wiec pewnie zakurzone dosc.
 
Ja puki co wrzucilam 12kg I pewnie niewiele się to już zmieni.
Mój wózek wczoraj przyjechał więc miałam zabawę ;-) ja od jutro full term jestem I z wielką chęcią urodzilabym przed terminem.
Teraz jeszcze mam zawalone zatoki I czuje się kiepsko.
 
reklama
hej dziewczyny,nie bylo mnie troche..teraz jakos mniej siedze na kompie..mdlosci strasznie dokuczaja..co zjem to oddaje..juz nie wiem czym mam sie zywic..zoladek caly czas pusty,caly przelyk podrazniony..mam nadzieje,ze po 12tc bedzie lepiej..bo dluzej tak nie dam rady...:no:,zero checi do zycia...:zawstydzona/y:
joasia gratuluje synka :happy2:
magda czy u ciebie stwierdzono przeciwciala w ciazy??
pola czemu bedziesz miala cc?
 
Do góry