reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Polaa- do 3 lat to mega przesada nie rozumien takich osob przeciez to juz duze dziecko jest i nie potrzebuje mamusi cyca, chyba ze mamusia dalej chce sie czuc potrzebna :dry:
 
reklama
joasia a napisała ci w blue book że masz ten cukier?może idź do gp na wszelki wypadek

tak,napisała zamiast clear jak zwykle +glucose tym razem. Nie wiem,na razie zrobie sobie diete jak przy cukrzycy ciążowej-nie zaszkodzi a za 2 tyg jak będe u niej to zobaczymy czy znów wyjdzie. Bo gp w sumie mi tu nic nie zrobi,może zbadać raz jeszcze ten mocz i jak znów wyjdzie cukier to też mi pewnie każą dietę zastosować. Czytałam wczoraj co nieco o cukrzycy ciążowej-odpowiednia dieta i nie ma tragedii :)
 
Hej Dziewczynki.
przepraszam, jeżeli w ostatnim czasie była o tym mowa, ale nie jestem w stanie nadrobić wątku.
Jaki proszek do prania polecacie dla niemowlaków?
W Pl prałam w loveli ale tu raczej nie dostanę.
Dziękuję za odpowiedzi ;-)
 
Joasia dobrze ze maly sie odwrocil,a co do cukru to pewnie-lepiej zastosowac diete i zobaczyc co bedzie dalej

Karmienie piersia 3 lata to przesada-moja kuzynka tez tak dlugo karmila ale ja bym w zyciu nie chciala.Ja karmilam Olivie 15 miesiecy(zamierzalam rok) ale po roku nie wiedzialam jak ja odzwyczaic(juz wtedy pila tylko przed spaniem)i pytalam sie dziewczyn na forum o porady ale nie dzialalo nic wiec ktoregos dnia poprostu powiedzialam dosc i poprostu jej nie dalam.Bylo wycie przez pol godziny bez przerwy i bylo mi jej szkoda ale powiedzialam sobie ze musze byc twarda-problem mialam taki ze ona zadnego innego mleka wogole nie chciala pic ale i tak jej probowalam dawac.Po 3 dniach wycia przed spaniem (i w nocy jesli sie przebudzila)zdala sobie sprawe ze nie dostanie i placz sie skonczyl,szla grzecznie spac a ze dalej nie chciala pic mleka krowiego to dawalam jej milkshake truskawkowego bo to lubila,pozniej mieszalam pol na pol z mlekiem krowim,z czasem kupowalam nesquika truskawkowego i dawalam jej do mleka az w koncu zaczela pic samo mleko:-) Teraz szczerze zeby nie miec takich problemow bede chyba od czasu do czasu dawac malemu butelke z modyfikowanym zeby sie nauczyl pic z butelki i zeby nie miec problemu jak z Olivia przy odstawianiu od piersi.

Polaa
widzisz,kazda osoba ma inne podejscie do karmienia.Twoja znajoma 3 lata i dla niej to normalne,a ja jak bylam w ciazy z Olivia i powiedzialam moim szwagierkom dwom ze bede karmic piersia rok to sie zszokowaly i powiedzialy ze przesadzam i wystarczy mi jak ja bede karmic 6 miesiecy i ze one tak robily bo po 6 miesiacach juz nie ma sensu.Powiedzialam im ze to moja sprawa i zrobie jak ja chce a nie one.
Kiedys ogladalam w wiadomosciach jak kobieta w uk karmi 7 latke piersia i powiedziala ze to jej corka zdecyduje kiedy przestac:szok:

A wyobrazcie sobie ze na ktoryms watku jedna dziewczyna pisala kiedys ze jej znajoma angielka mleko modyfikowane rozrabia dziecku z ciepla woda prosto z kranu i jej zdaniem to normalne i nie widzi w tym nic dziwnego:szok:

Mysza ja tez piore w Fairy
 
reklama
Ja Kubie tez prałam w Fairy i teraz Małemu też kupiłam ten proszek:tak:
Kubie piorę juz w tym co nasze rzeczy (persil lub inny).
 
Do góry