reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne/Mamy 2010 Pruszków/Piastów-poznajmy się! :)

Jasne czekam na eska rano :-) Już odpisałam :-)

Gochun w razie czego możesz do nas uderzać w celach towarzyskich i nie tylko ;-) :-D

Violis dzięki za udany spacer :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rodziłam w W-wie w św. Zofii 20 listopada, bo przedtem mieszkaliśmy w W-wie (od października 2009), a od czerwca w Pruszkowie. Kupiliśmy tu mieszkanie, ale nie wiem, czy zostaniemy tu na stałe - mam nadzieję, że kiedyś uda nam się zamieszkać bliżej rodziny. Co do mojej pracy - teraz nic nie robię, pracowałam zdalnie już przed ciążą i w jej trakcie. Teraz byłoby dość ciężko, bo mój Krzyś strasznie absorbuje moją uwagę :) teraz tez jej się domaga, wiec zmykam i pozdrawiam w ten słoneczny poranek (my na nogach już o 6-ej.
 
silvanca na tym forum nie wolno się reklamować, chyba, że oficjalnie przez administrację albo w dziale ogłoszeń. Specjalnie administracja założyła wątki ogłoszenia dla drobnych ogłoszeń.
W innych wątkach takie posty traktowane są jak spam. A za spamowanie można dostać bana.
Tak samo nie wolno mieć linków do reklamy własnej firmy w podpisie bo to też może być odebrane przez inne użytkowniczki jak spam reklamowy.
 
sorki J@god@, nie miałam złych intencji ;) kasuję z podpisu linki do strony www
dzięki za info

w takim razie przywitam się tylko z krajankami :)
też jestem z Piastowa, mam córę już sporo większą od Waszych do ma prawie 5 lat

pozdrawiam,
Sylwia
 
Ostatnia edycja:
Gochun, tez rodziłam w św. zofii i tez 20 z tym ze października:-) to mój Dorianek miesiąc starszy od twojego Krzysia.

Lolkak, kupiłam nowe Dada:-) naprawde są miekkie, nie to co tamte stare i po całej nocce siuśki nie wyciekły, jak narazie są ok.
 
O to super :-) A cena ta sama? tamte chyba kosztowały prawie 30?

Ile razy dziennie Dorianek je coś innego niż cyc? ;-) Bo ja Majce na razie dawałam na drugie śniadanko i podwieczorek jabłko/marchewkę i się zastanawiam czy mogę jeszcze coś na obiadek dorzucić. Oczywiście po jedzonku dopycha się cycem ;-)
 
Dorianek zjada raz dziennie słoiczek zupki i czasem z pół słoiczka deserku, ale to nie codziennie bo on tak średnio przepada za owockami:-)
A pieluszki 26.99 kosztują:happy2:
Mój mały dziś ma stan podgorączkowy, mam nadzieje ze to ząbkowanie a nie jakies paskudztwo sie rozwija, ząbki mu naprawde bardzo dokuczają więc obstawiam ze to od tego ta podwyzszona temp.
 
reklama
Maja na razie zjada 14 łyżeczek po 7 na posiłek. ;-) Dziś dostała 2 łyżeczki kleiku ryżowego,ale raczej jej nie smakowało-przynajmniej tak interpretuje jej miny podczas jedzenia:-D

Współczujemy temperatury :-( Trzymamy kciuki,żeby to były "tylko" zęby;-)
 
Do góry