reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciepły kącik naszych pociech :)

Kamcia śliczny pokoik...
Nasz Oskarek na razie będzie z nami w pokoju, a jak podrośnie to przeniesiemy naszą sypialnie na górę a on będzie miał pokoik w dotychczasowej naszej sypialni.
Choć mamy trzy pokoje to nie chcę żeby miał od takiego malutkiego swój pokój przede wszystkim z mojej wygody, będę się czuła lepiej mając go przy sobie....
 
reklama
Kamcia księżniczkowe kolory:-) no ale w końcu będą 3 kobiety w domu na jednego chłopa, to musi być słodko.
Co chcesz zrobić z komodą? wymienić? no to resztę też raczej będzie trzeba.Jaśniejsze meble by bardziej pasowały, szczególnie do pomarańczu który jest zakładany na później

tak chcę kupić własne mebelki:tak:
najpierw chcieliśmy zestaw z mammuta
IKEA MAMMUT KOMODA 3 SZUFLADY MAMUT 2 KOL (1473979653) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
IKEA SZAFA MAMMUT SUPER CENA!! zobacz bo warto!! (1465646174) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
IKEA KRZESELKO MAMUT + STOLIK MAMMUT + 2 GRATISY (1471044257) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
ale teraz uznałam że jak zmienię właśnie kolor pokoju na inny niż róż. to już meble bęa do bani i nie bęą pasować:sorry:
więc w tym momencie mammut odpada...

jak narazie postawiłam komodę w rogu przy oknie tam gdzie będzie stać kołyska.. no i do porodu będzie już tak stała:tak:
a w tym czasie musze szybko wynaleźć jakieś inne mebelki..
ja myslałam o kolorze białym (choć taki nie bardzo mi się podoba) albo jakimśdelkatnym brązie...

napewno chcę coś wiszącego, no i jakąś komdę, może być też szafa.. sama nie wiem...
byle nie zastawiło za bardzo wzorów na ścianie ;-)
 
Kamcia my mamy w pokoju pomarańczowo-zielonym meble w kolorze klonu i ładnie to wygląda. A kumpela miała sypialnię właśnie w takim deseniu jak Wasz pokoik, takie wrzosy i lala róz i też meble klonowe i było super. Coś dla przykładu:

f5dc074c315d13dcfe84bc1246b98176.jpg
 
marzena powiem Ci że ładne te mebelki, nie są białe i pasowałyby do każdego koloru..
mysimy nad czymś takim pomyśleć:tak:
bo kurde jakbym te z mamuta kupiła to później bym zła chodziła że nie pasują do niczego tak jak te brąowe co tu mamy:-p
 
ja tez jestem zmuszona dołączyc do grona cierpiących na ból krzyża, choć poniekąd pewnie na własne życzenie. w czwartek zaczeliśmy remont , który objął całe mieszkanie- miał byc tylko pokoik Lenki i zmiana mebli , a wyszło malowanie wszystkich domowych ścian :) wczoraj musielismy opróżnic stare meble, bo przyjeżdżała po nie moja przyjaciółka i tak przesadziłam znowu ze sprzątaniem, noszeniem i przenoszeniem różnych rzeczy -wieczorem juz nie moglam sie podnieść, a ból promieniował przez kośc ogonową po prawy półdupek i udo ;/ ałłłć ;/ dzis siedze pół przytomna a tu jeszcze tyle do zrobienia... dopiero niedawno przywieźli nowe meble, których częśc M składa sam, więc jeszcze nie mogę układać pełna parą :( póki co poukladałam rzeczy Lenki w jej komodzie, swoja droga różowy pokoik wyszedł cudnie :) do ostatecznego efektu jeszcze daleko, ale zarys juz widać :) więc mimo złego samopoczucia choc oko można nacieszyć :)))
 
a tutaj kącik dla naszej ksiezniczki
DSC_2773.jpg

Pomału się zapełnia, dzisiaj zamowilam naklejki motylki welurowe i kubusia z motylkiem na nosku
Pozniej oczywiscie Wam pokaze :D
 
reklama
dariaa jak slicznie:-) tak cieplo i przytulnie:-)
zmotywowalas mnie teraz jeszcze bardziej by przyspieszyc malowanie naszego pokoju i na jaknajszybsze zrobienie kacika dla naszego synka:-) dzieki kochana:-)
 
Do góry