reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciepły kącik naszych pociech :)

farba i naklejki:tak:

ja wymyslałam wzory na ścianie a D malował:-p
uznaliśmy że jak dodamy zieleni nie będzie aż tak cukierkowo a gdbyby następny był chłolpczyk to będzie miał swój kącik :-D
no i mieliśmy dylemat bo ja chciałam naklejki w księżniczki a mąż w kubusie.. a tak ładnie to połączyliśmy..

a słodko musi być , przecież to pokoik dla dziecka:rofl2:
jak będą starsze to będa miały pomalowane bardziej poważnie, teraz nie:-D
 
reklama
Kamcia że Wam się chciało bawić z tym malowaniem :) co do komody to Ci nie podpowiem bo musiałabym to wszystko na żywo zobaczyć, tak ze zdjęć to ciężko. Ogólnie pokoik super :)
 
dzięki:tak:
no ze zdjęc ciężko zobaczyć co i jak..ale myślałam ze moze coś wymyślicie bo ja pomysłów nie mam
narazie wiem ze będzie stała tam gdzie stoi bo łóżeczko będzie u nas.. ale później:confused:

a chcieć się chciało... :tak:
 
Kamcia księżniczkowe kolory:-) no ale w końcu będą 3 kobiety w domu na jednego chłopa, to musi być słodko.
Co chcesz zrobić z komodą? wymienić? no to resztę też raczej będzie trzeba.Jaśniejsze meble by bardziej pasowały, szczególnie do pomarańczu który jest zakładany na później
 
kamcia ten pokkoik jest przearcysłodki, nawet mój M się zatrzymał i spytał kto tak fajnie pomalował ściany :) słodko musi byc, w końcu pokoik małych księżniczek :)
 
reklama
Do góry