reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciepły kącik naszych pociech :)

Dariaa super ta naklejka wygląda:) Ja Cię chyba zatrudnię jak będę robiła kącik dla mojego słoneczka :)
 
reklama
IMG_1169.jpgIMG_1170.jpg

Jeśli chodzi o naklejki,my postawiliśmy na misiaki :) już wcześniej mieliśmy to drzewo na zielonej ścianie i szkoda Nam było odklejać,nie do końca to może pasuje,ale nie jest najgorzej :) i ogólnie te naklejki są fajne, nakleja się je tak łatwo,że wygląda jakby wzór był namalowany,bo folia jest matowa...
 

Załączniki

  • IMG_1169.jpg
    IMG_1169.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 43
Daria śliczny kącik dla maleństwa
Pomysł z lampką jest super, też tak miałam, identyczna lapmka nad łóżeczkiem ale jak moja Madzia zaczęła wstawać w łóżeczku musiałam zmienic położenie lampki bo córcia szarpała za kabel :-),
 
reklama
zanka ja nie jestem chwalipięta, nie chwalę się:-D
dla juniora to nie kupiłam nic poza lampką, ale taką prostą mleczną kulą nad łóżeczko, bo i tak ma dość kolorów w naklejkach na ścianie.Jak mi zamontują(bo przecież ja nie potrafię:-D albo i nie chce:p) powieszę firanki i sprzątnę pokój, to może od razu wózek przyjedzie i od razu obfocę wszystko na raz.
 
Do góry