reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień cienia na teście ciążowym

Załączniki

  • IMG_20210831_195415.jpg
    IMG_20210831_195415.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 675
reklama
U mnie na 5 dni przed okresem kreska była podobna :) ja bym poszła na betę
Z ciekawości tez robiłam owulacyjne i u mnie się sprawdziło bo też mocne krechy wyszły :D
Zrobiłam kolejny test także wyraźniejszy 🙈 jest nadzieja na bete w piątek ide
 

Załączniki

  • IMG_20210831_195415.jpg
    IMG_20210831_195415.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 290
Czyli clear blue to owulacyjny?
Nie ma co się kierować owulacyjnym bo stężenie LH możesz mieć wykrywalne do samego okresu, dlatego owulacyjny robi się tylko do pierwszego pozytywnego, potem już nie.
Ale... Jak ja zaszłam w ciążę a w domu nie miałam żadnych ciążowych testów, to też zrobiłam owulacyjny. Też była mocna krecha (ja miałam paskowe), a kilka dni wcześniej zrobiłam też owulacyjny i krecha była jasna. Na następny dzień kupiłam test ciążowy i ok 13 godziny zrobiłam go z nieporannego moczu i kreskę na ciążowym miałam dużo wyraźniejszą niż Ty. Niw trzeba było się zastanawiać czy jest na pewno.
Wracając do ciebie 😄 na ciążowym też przebija kreska więc o ile odczytana w dobrym czasie to może wskazywać na ciąże 🙂 zrobiłabym betę
Dzisiaj robiłam betę - wynik 85 🥰
 
Witam kochaniutkie wczoraj wykonałam testy ciążowe i widac na nich cień cienia drugiej kreski , już nie wiem czy ja sobie coś uroiłam czy popadam w paranoję. Czy wy też tam coś widzicie ???🙂
Dodam że jestem po 2 poronieniach i jednej ciąży nie do noszonej zatrzymanie akcji serduszka w 5 mies staramy się z mężem o to nasze szczęście (fasolkę)bardzo byśmy chcieli
Jestem 7dni po owulacji a do okresu mam jeszcze trochę czasu bo aż 9-10dni
Cykle mam 28-30dniowe

Dzisiaj powtórzyłam i wyszedł wyraźniejszy
Ten pre test ma czułość 25 więc beta musi być wyższa :)
 
Cos prześwituje. Jesli owulacja wystapila szybciej to może jutro bedzie ju zlepiej widac jeśli faktycznie to Ciąża. Trzymam kciuki i wspolczuje straty kochana
Dziś kolejny test i już wyraźniejszy także jest nadzieja na bete idę w piątek 🙂
Dzisiaj robiłam betę - wynik 85 🥰
Ooo proszę to gratulacje🙂🙂 ja idę na bete w piątek nie nie jestem w stanie wcześniej się zerwać z pracy bo nie mam zastępstwa 🥰😘
 
Dziś kolejny test i już wyraźniejszy także jest nadzieja na bete idę w piątek 🙂

Ooo proszę to gratulacje🙂🙂 ja idę na bete w piątek nie nie jestem w stanie wcześniej się zerwać z pracy bo nie mam zastępstwa 🥰😘
To trzymam kciuki za pozytywny wynik 🥰 ja zamierzam iść jeszcze w sobotę żeby zobaczyć czy jest prawidłowy przyrost 😊
 
reklama
Do góry