reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień cienia na teście ciążowym

Dziewczyny, do okresu jeszcze 5 dni ale nie mogłam wytrzymać i zrobiłam test, chyba jakiś cień cienia widać ale już sama nie wiem...
Zrobiłam też test owulacyjny bo czytałam że może wcześniej wykryć ciążę niz test ciążowy i też jest pozytywny.
W czerwcu miałam ciążę biochemiczną.
Czyli clear blue to owulacyjny?
Nie ma co się kierować owulacyjnym bo stężenie LH możesz mieć wykrywalne do samego okresu, dlatego owulacyjny robi się tylko do pierwszego pozytywnego, potem już nie.
Ale... Jak ja zaszłam w ciążę a w domu nie miałam żadnych ciążowych testów, to też zrobiłam owulacyjny. Też była mocna krecha (ja miałam paskowe), a kilka dni wcześniej zrobiłam też owulacyjny i krecha była jasna. Na następny dzień kupiłam test ciążowy i ok 13 godziny zrobiłam go z nieporannego moczu i kreskę na ciążowym miałam dużo wyraźniejszą niż Ty. Niw trzeba było się zastanawiać czy jest na pewno.
Wracając do ciebie 😄 na ciążowym też przebija kreska więc o ile odczytana w dobrym czasie to może wskazywać na ciąże 🙂 zrobiłabym betę
 
reklama
Czyli clear blue to owulacyjny?
Nie ma co się kierować owulacyjnym bo stężenie LH możesz mieć wykrywalne do samego okresu, dlatego owulacyjny robi się tylko do pierwszego pozytywnego, potem już nie.
Ale... Jak ja zaszłam w ciążę a w domu nie miałam żadnych ciążowych testów, to też zrobiłam owulacyjny. Też była mocna krecha (ja miałam paskowe), a kilka dni wcześniej zrobiłam też owulacyjny i krecha była jasna. Na następny dzień kupiłam test ciążowy i ok 13 godziny zrobiłam go z nieporannego moczu i kreskę na ciążowym miałam dużo wyraźniejszą niż Ty. Niw trzeba było się zastanawiać czy jest na pewno.
Wracając do ciebie 😄 na ciążowym też przebija kreska więc o ile odczytana w dobrym czasie to może wskazywać na ciąże 🙂 zrobiłabym betę
Tak, ten na górze to owulacyjny 😊 zrobiłam z ciekawości go, a na ciążowym 2 kreski pojawiły się po minucie więc myślę że odczytane w dobrym czasie 🥰 no dzisiaj już nie miałam jak isc na betę ale muszę to zrobić 😊
 
Ciekawe ile jeszcze pozytywnych testów owulacyjnych tu zobaczymy żeby potwierdzić ciążę[emoji23][emoji23][emoji23]

7 dpo nie ma prawa na teście widać drugiej kreski.
NAJWCZEŚNIEJ może się to wydarzyć 8 dpo, a najpóźniej 14.
No chyba, że nie wiecie kiedy jest owulacja to inna bajka [emoji2320]
Zrobiłam go z ciekawości razem z ciążowym 😊
 
Dziewczyny, do okresu jeszcze 5 dni ale nie mogłam wytrzymać i zrobiłam test, chyba jakiś cień cienia widać ale już sama nie wiem...
Zrobiłam też test owulacyjny bo czytałam że może wcześniej wykryć ciążę niz test ciążowy i też jest pozytywny.
W czerwcu miałam ciążę biochemiczną.
Hejka to jestem w takiej samej sytuacji też mi wychodzą takie testy na beta hcg jeszcze nie byłam . Tylko ja straciłam ciążę we wrześniu ubiegłego roku w 5mies . I nie wiem czy mam się cieszyć z tego powodu ale boje się rozczarować 🙈🙈 także też trzymam kciuki za Panią 🙂
 
Dziewczyny, do okresu jeszcze 5 dni ale nie mogłam wytrzymać i zrobiłam test, chyba jakiś cień cienia widać ale już sama nie wiem...
Zrobiłam też test owulacyjny bo czytałam że może wcześniej wykryć ciążę niz test ciążowy i też jest pozytywny.
W czerwcu miałam ciążę biochemiczną.
U mnie na 5 dni przed okresem kreska była podobna :) ja bym poszła na betę
Z ciekawości tez robiłam owulacyjne i u mnie się sprawdziło bo też mocne krechy wyszły :D
 
U mnie na 5 dni przed okresem kreska była podobna :) ja bym poszła na betę
Z ciekawości tez robiłam owulacyjne i u mnie się sprawdziło bo też mocne krechy wyszły :D
Jak się czeka na te upragnione 2 krechy to człowiek się wszystkiego chwyta 😁 może jutro rano podjadę na betę
 
Jak się czeka na te upragnione 2 krechy to człowiek się wszystkiego chwyta 😁 może jutro rano podjadę na betę
Tak, to prawda :D u mnie jak był cień cienia taki naprawdę to nawet nie wrzuciłam na forum bo się bałam że ktoś mi napisze że tam nic nie ma i „znikną” mi te kreski 🤣🤣 teraz połowa 9 tygodnia 💪🏻 Ja czułam wtedy że to to !
 
Super
Tak, to prawda :D u mnie jak był cień cienia taki naprawdę to nawet nie wrzuciłam na forum bo się bałam że ktoś mi napisze że tam nic nie ma i „znikną” mi te kreski 🤣🤣 teraz połowa 9 tygodnia 💪🏻 Ja czułam wtedy że to to !
Super to zdrówka życzę i mam nadzieję że i u mnie wszystko się dobrze potoczy 🥰
 
Dziewczyny, do okresu jeszcze 5 dni ale nie mogłam wytrzymać i zrobiłam test, chyba jakiś cień cienia widać ale już sama nie wiem...
Zrobiłam też test owulacyjny bo czytałam że może wcześniej wykryć ciążę niz test ciążowy i też jest pozytywny.
W czerwcu miałam ciążę biochemiczną.
Ja tam coś widzę 🙃
 
reklama
Do góry