reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień 2 kreski

natalia1826

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
10 Listopad 2018
Postów
104
1285DA4A-3CE4-4882-8391-EE2BE850C9B8.jpeg
Hej, w poniedziałek mam dostać @ ale już dzisiaj zrobiłam test i wyszedł mi cień 2 kreski ? Co o tym myślicie ? Dodam ze mam straszny ból piersi, brzuch jak na miesiączkę, i jestem strasznie ale to strasznie zmęczona ..: już 3 dzień siedzę w domu i tylko śpię, bo się czuje jakby coś mnie wypluło 🙉🤭
 

Załączniki

  • 20F8AD03-19C6-4DF5-AFA5-9845B59BF1DD.jpeg
    20F8AD03-19C6-4DF5-AFA5-9845B59BF1DD.jpeg
    665 KB · Wyświetleń: 216
reklama
Coś tam niby przebija, ale wydaje mi się że jest to test negatywny. Poczekaj do @ i jak się nie zjawi to powtórz test.
 
Dla mnie również negatywny. Ale jeżeli był jakiś cień i zniknął to znaczy,że test negatywny. Poczekaj do poniedziałku i zrób ponownie jak okres nie przyjdzie.
 
reklama
Do góry