reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień 2 kreski

reklama
Od kiedy nakładanie filtru na zdjęcie daje ciążę? Może osoby, które chcą być w ciąży niech domalują sobie drugą kreskę [emoji2358]

Ciąża jak ma być to będzie, a kreska będzie widoczna gołym okiem [emoji2370]
No jakoś nie koniecznie ja w lipcu robiłam rest byłam w 4tc i 2dni i też ni wychodziło ledwo ledwo dopiero po równych 5tygodniach od miesiączki wyszła kreska konkretną. Wiec mówcie sobie co chcecie. Ja widzę swoje.
 
Od kiedy nakładanie filtru na zdjęcie daje ciążę? Może osoby, które chcą być w ciąży niech domalują sobie drugą kreskę [emoji2358]

Ciąża jak ma być to będzie, a kreska będzie widoczna gołym okiem [emoji2370]
zwłaszcza jak jest robiony nie porannego moczu.. I we wczesnej ciąży. Sam lekarz mi mówił że magicznie się nie pojawią druga skoro jest ona od wykrycia hcg a jednak się pojawiła to możliwe że tego hcg jest mało. I dlatego wyszła cieniutka. Zwłaszcza że nawet nie wiemy który to dzień cyklu.
 
zwłaszcza jak jest robiony nie porannego moczu.. I we wczesnej ciąży. Sam lekarz mi mówił że magicznie się nie pojawią druga skoro jest ona od wykrycia hcg a jednak się pojawiła to możliwe że tego hcg jest mało. I dlatego wyszła cieniutka. Zwłaszcza że nawet nie wiemy który to dzień cyklu.
Ale autorka pytania wyraźnie napisała,że okres ma dostać w poniedziałek. Test ze zdjęcia jest negatywny i gdybyś tu nakładała różnorakie filtry,stawała na głowie i gratulowała non stop to ta kreska nie pojawi się tam od tego. Jeżeli jest ciąża to nie trzeba będzie cudować bo kreska będzie wtedy widoczna.
 
No jakoś nie koniecznie ja w lipcu robiłam rest byłam w 4tc i 2dni i też ni wychodziło ledwo ledwo dopiero po równych 5tygodniach od miesiączki wyszła kreska konkretną. Wiec mówcie sobie co chcecie. Ja widzę swoje.
No to chyba napisałam, że jak ciąża ma być to będzie. U każdej zagnieżdżenie odbywa się inaczej, jeśli u autorki dojdzie do zagnieżdżenia i ciąży to druga kreska się pojawi, dziś, jutro a może za trzy dni [emoji2370]
 
reklama
Co myślicie?
IMG20211222221002~3.jpg
 
Do góry