reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

o to mi moze mieli male stopy bo tych najmniejszych strasznie dlugo uzywalam ale fakt, ze byly elastyczne.
 
reklama
Joasia79 dziekuje Ci bardzo serdecznie!!! Bede czekala na informacje :tak:

Ja wiem,ze to bardzo "glupie":zawstydzona/y:,ale weszlam na strone "prenatal" i szukalam ubranek dla wczesniakow z "ciekawosci"-znalazlam cala linie i w normalnych dostepnych cenach.
Jako,ze moja V urodzila sie w niepelnym 36tyg i mierzyla tylko 48cm,tak na pare ubranek rozmiar 50-wydalam w sklepie ponad 50e(2 body i 2 pajacyki),potem chwile uzywalismy 56,a potem panna tak wystrzelila,ze niektorych numerow wogole nie uzywalysmy bo nie byly odpowiednie letnio-zimowe :baffled:
 
Wczoraj spladrowalam H&M i oto wyniki :o)
P100212_11.07.jpgP100212_11.09.jpg
Recznik polarowy,2xczapeczki,sliniaczki,skarpetusie,body i niemoglam sie oprzec temu misiakowi :o)
 
Moje wczorajsze pierwsze zakupy: dwie pary kompletów śpioszków i kaftaników r. 56 oraz czapeczka;-) Ceny mnie zabiły, ale musiałam kupić coś nowego na początek.
DSCN4757.jpg
DSCN4759.jpg

no i ogromne bo r. 68 body z Biedronki;-):
DSCN4760.jpg
 
Widzę że zakupowe szaleństwo!? Wszystko super!!! Każda mała rzecz tak cieszy, nie? :-)



Wrzucam fotki. Tak wyglądają dwie półki w szafie wygospodarowane dla naszej majówkowej królewny...
:-):tak:
Wszystko poprane, i poprasowane :tak: uwielbiam wsadzić tam nos i tak się sztachnąć niemowlęcym zapaszkiem... :-D

Myślę że jeszcze jedną półkę będę musiała zwolnić... bo w sumie jeszcze pościele, kocyki, ręczniki i inne łaszki które wkrótce przywlokę od mamy ze strychu... tak, tak jeszcze jedna półka będzie niezbędna... :-D


100_7266.jpg100_7267.jpg100_7268.jpg100_7270.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Paula jedyne co mi przychodzi do głowy to WOW!
My dziś wybraliśmy się do komisu z wózkami, żeby pooglądać i porównać, dotknąć i zobaczyć. Wybór był też w detalu. Miałam okazję zobaczyć x-landera xa używanego. Całkiem całkiem, ale ta spacerówka w jedną stronę. Oglądaliśmy też coneco i nawet mi się spodobał v3 Mustang, ale R. go zlustrował i uznał, że jakiś za plastikowy. Jutro wybieramy się do dużej hurtowni w dużym mieście, może na coś się zdecydujemy.
Dziś dotarła do nas baza do fotelika, zupełnie nie zniszczona w bardzo dobrym stanie. Warto poszperać na allegro.
 
Ostatnia edycja:
Do góry