reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

reklama
Ja jestem 6 dzień po transferze invitro. To nasz pierwszy transfer. Staramy się ponad 10 lat . 🙈 W głowie mam milion myśli, niedługo powinnam zrobić betę. Tzn w poniedziałek, strasznie się boje porażki. Ale z drugiej strony co ma być to będzie. Życzę aby beta tylko potwierdziła te piękne kreski❤️
Ja też jestem po in vitro . Po 7 dniach od transferu 5 dniowego zarodka nie wytrzymałam i poszłam na betę …. I udało się :) dzisiaj zaczęłam 9 tydzień :) trzymam mocno kciuki ❤️
 
Podejrzewam ciążę robiłam betę HCG i wyszedł mi taki miałam plamienia w dniu miesiączki i to nie był okres po tym plamieniu zrobiłam badanie beta hcg temperatura w pochwie utrzymuje się od 37 do 37,5 wizytę mam do lekarza dopiero 10 września 7 września niby mam dostać okres ale nie chce żeby był.Czuje się jak bym była w ciąży

Edycja: zdjęcie usunięte. Beta hcg -wynik mniejszy niż 1.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Podejrzewam ciążę robiłam betę HCG i wyszedł mi taki miałam plamienia w dniu miesiączki i to nie był okres po tym plamieniu zrobiłam badanie beta hcg temperatura w pochwie utrzymuje się od 37 do 37,5 wizytę mam do lekarza dopiero 10 września 7 września niby mam dostać okres ale nie chce żeby był.Czuje się jak bym była w ciąży
Negatywny wynik. Nie jesteś w ciąży.
 
O takie coś
 

Załączniki

  • d8466405-e679-4f68-ba6e-f03a6572abc5.jpeg
    d8466405-e679-4f68-ba6e-f03a6572abc5.jpeg
    51 KB · Wyświetleń: 52
reklama
czytałam na jednym forum że jedna pani też tak miała na początku i się okazało że jest w ciąży po kilku tygodniach podnosiła się i koleżanka też tak miała
Po pierwsze jak beta jest negatywna, to nie możesz czuć się jakbyś była w ciąży, bo w niej nie jesteś, a za objawy ciążowe jest odpowiedzialne beta hcg i rosnący progesteron.

Po drugie, skoro masz mieć okres 7 września to chyba jest oczywiste, że jest za wcześnie na robienie bety i testów.
 
Do góry