reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża?

Dołączył(a)
6 Czerwiec 2024
Postów
3
Dziewczyny, okres tydzien sie spóźnia, 3 testy pozytywne i beta 127,43
Lekarz dopiero za dwa tygodnie na ten moment nie wiem jak to rozumieć, pomożecie?
 
reklama
Jesteś w ciąży gratulacje. Sprawdź betę po 48h, czy przyrost jest prawidłowy i czekaj na lekarza, wcześniej nie ma co bo nic nie będzie widać jeszcze.
 
Nie każdy ma w swojej historii poronienia. Moje szwagierki nie robiła bety, a mają po troje/dwoje dzieci. Sama w pierwszej ciąży zrobiłam tylko raz betę, później umówiłam się na wizytę i to wystarczyło 🙂
tak ale mamy na przykładzie dziewczyn z forum i mam w rodzinie, że może się trafić ciąża 1 na milion czy mniej lub więcej ze może być coś nie tak, dla własnego świętego spokoju. Jedna czy dwie ciąże nie oznaczają braku problemów przy kolejnych… niestety
 
reklama
sprawdzenie przyrostu jest ważne! A na wczesnym etapie najważniejsze….. wraz z progiem.
Wcale nie. Jeżeli nic się nie dzieje to nawet można w ogóle jej nie sprawdzać. Na początku beta może przyrastać dobrze a później mimo wszystko można poronić. Więc wg mnie nie, nie jest to najważniejsze.
 
Do góry