reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Po co chcesz iść do ginekologa, żeby wykluczył ciąże, skoro już to zrobił?

Morfologia kosztuje coś około 10zl, pakiet tarczycy ok 60zl, inne hormony różnie np prolaktyna ok. 25zl.

A skoro boisz się ciąży to może warto pomyśleć o lepszym zabezpieczeniu niż stosunek przerywany?

No ale robił mi.tylko usg dopochwowe
 
reklama
Dziewczyno, do Ciebie ma przyjechać Prezydent albo Papież z informacja ze w ciazy NIE jesteś abyś w końcu uwierzyła[emoji33]
 
Dziewczyno, do Ciebie ma przyjechać Prezydent albo Papież z informacja ze w ciazy NIE jesteś abyś w końcu uwierzyła[emoji33]

No właśnie zapytałam co ma się wydarzyć, żeby uwierzyła, ze nie jest w ciąży, ale niestety nie uzyskałam odpowiedzi[emoji17]
 
No właśnie zapytałam co ma się wydarzyć, żeby uwierzyła, ze nie jest w ciąży, ale niestety nie uzyskałam odpowiedzi[emoji17]
Z poczatku to bylo nawet smieszne. Ale teraz zaczyna robic się juz chore, bo to nie pierwszy jej post tutaj z pytaniem czy moze być w ciąży.
Jedyne co mozna zrobic, to jej współczuć. Bo ona nie slucha nikogo.
 
Z poczatku to bylo nawet smieszne. Ale teraz zaczyna robic się juz chore, bo to nie pierwszy jej post tutaj z pytaniem czy moze być w ciąży.
Jedyne co mozna zrobic, to jej współczuć. Bo ona nie slucha nikogo.

Ja bym współczuła, gdyby to była sprawa niezależna od niej. No ale sorry, skoro ona się boi ciąży, a dalej się nie zabezpiecza, to czego tu współczuć? Chyba temu ginekologowi jedynie
 
A to ona sie boi ciazy? Myslslam ze jej chce.
Kurcze chyba musze nadrobić jej posty ze to przeoczylam[emoji41]
Ja bym współczuła, gdyby to była sprawa niezależna od niej. No ale sorry, skoro ona się boi ciąży, a dalej się nie zabezpiecza, to czego tu współczuć? Chyba temu ginekologowi jedynie
 
A to ona sie boi ciazy? Myslslam ze jej chce.
Kurcze chyba musze nadrobić jej posty ze to przeoczylam[emoji41]

No widzisz, ja tez już sama nie wiedziałam, ale dzisiaj dostałam odpowiedz czarno na białym
IMG_2828.JPG
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry