reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Morfologia koło 20/30 zł tarczyca też chyba koło tego ,musisz być naczczo i najlepiej rano , a hormony to chyba zależy w jakim dc jestes , ale powinni też wykonać




a czy spotkała się którąś z Was ż dziewczynadziewczyn co miała normalne krwawienia co miesiąc w ciąży??
 
reklama
Ja się nie spotkałam ,może wystąpić plamienie ,ale jest zupełnie inne od krwawienia miesiączkowego ,ale jeśli beta wychodzi tak jak u Ciebie to nie ma możliwości na ciąże i @ jest po prostu @ i nie ma co sobie wmawiać
 
No to skoro i tak idziesz na bete ,to zrób morfologie , a do ginekologa jak chcesz to idz ,nie zaszkodzi

byłam wtedy kazał
Ja się nie spotkałam ,może wystąpić plamienie ,ale jest zupełnie inne od krwawienia miesiączkowego ,ale jeśli beta wychodzi tak jak u Ciebie to nie ma możliwości na ciąże i @ jest po prostu @ i nie ma co sobie wmawiać

no tak ale trwała 2 dni i było krwi mało i krew taka ze sluzem
 
Więc jeśli masz regularne cykle i beta wyszła mniejsza niż 2 to znaczy że nie jesteś w ciąży
 
reklama
Po co chcesz iść do ginekologa, żeby wykluczył ciąże, skoro już to zrobił?

Morfologia kosztuje coś około 10zl, pakiet tarczycy ok 60zl, inne hormony różnie np prolaktyna ok. 25zl.

A skoro boisz się ciąży to może warto pomyśleć o lepszym zabezpieczeniu niż stosunek przerywany?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry