reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża?

Dołączył(a)
7 Kwiecień 2019
Postów
7
Hej :) ostatni okres miałam 24 lutego. Cykle 31 dni co do dnia. W połowie cyklu przez 2 dni miałam jasno brązowe plamienia. 37 dnia cyklu zrobiłam 3 testy ciążowe. 2 pozytywne, 1 negatywny. Dzień później (38dc) beta hcg 0.100 a więc ciąży nie ma. 39 dc krwawienie raczej średnie jasno różowe trwajace 1 dzień i cisza. Do dziś zgaga, senność okropna, lekkie klucie w podbrzuszu co jakiś czas. Czy ktoś miał podobny przypadek?
 
reklama
Skoro beta wyszła negatywna to ciąży nie ma. Mogą to być jakieś zaburzenia hormonalne. Stres, zmiana diety, wszystko mogło miec na to wpływ. Dla pewności możesz jeszcze raz zrobić betę nawet jutro. To powinno rozwiać wątpliwości.
 
Też właśnie myślę, że jednak ciąży nie ma, tylko zastanawialy mnie te 2 testy, które po 3 minutach wyszły pozytywne. Druga kreska blado różowa ale widać było gołym okiem. Były to testy o czułości 25 więc dzięki mnie dlaczego beta wyszła 0.100, nawet przy poronienia powinna być wyższa. To byłaby 4 ciąża, nieplanowana i jednak czekałam na @. Jednak gdy odebrałam betę to mimo wszystko się zawiodłam mi było mi szkoda, że taki wynik :/ przyszły cykl będzie już świadomy, bo jakoś poczułam, że po 3 latach (tyle ma synek) zdecydujemy się na jeszcze jedno :)
 
Pytanie do plamiacych dziewczyn... Czy po 2 wasze plamienie jest mocniejsze? Nie zebym miala jakos problem z wyproznieniem ale noestety po kazdej dluzszej wizycie w wc plamienie jest mocniejsze ciemnobrazowe sluzowate cos jak koncowka miesiaczki
 
Testy wykonałam 6 dni po spodziewanym okresie a betę po 7 dniach. Nawet gdyby była to ciąża biochemiczna to nie sądzę żeby po 1 dniu od testów pozytywnych beta była 0.1
 
reklama
Do góry