reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

nadrobiłam zaległości w czytaniu od wczorajszego wieczora i już sie przyłączam do dyskusji:)
co do rozstępów to ja mam na obu piersiach bo moją ciąża zamiast w brzuch narazie idzie w cycki:):)
na brzuchu i tyłku jeszcze na szczęście nie mam ale na razie chyba za wcześnie. u mnie teraz burza wiec boje sie ze zaraz mi prąd odetną.:)
co do torby to jeszcze nie pakuje xD
a z dolegliwości ciążowych to miałam do tej pory tylko mdłości na szczęscie obeszło sie bez wymiotów wiec mogłem normalnie chodzic do szkoły.:-)
własnie upiekłam pyszny biszkopt i zaraz zmykam konczyć do niego masę wieć zapraszam jutro na ciasto :):):)
 
reklama
co do łóżeczka wydaje sie być fajne owszem ale ja zawsze przed zakupem czegokolwiek wole najpierw pomacać czy wszystko jest ok. nie lubie kupowac na oko.

a co do imienia to wczoraj z moim K doszliśmy do porozumienia co do imienia w przypadku chłopca
Michał ewentualnie Adaś albo Filip a z dziewczynką było trudniej...:-)
 
Ludzie jak wy tu duzo napisalyscie...;p
no czas leci ja bym chciala dalej byc w ciazy ..;p moj maly to juz potrafi sie sam podnies jak siedzi w foteliku szok normalnie trzeba go tak pilnowac ze maskra...;p zaczynaja mu chyba juz zaki w dziaselkach isc bo slini sie ii gryzie gryzaczka ktorego jeszce tak koslao ale sam wlozy sobie do buzi...;p
natalia 22 dawaj Nadie ja nmie moglam jej miec to chociaz ty beidzez miala..;p ale jesze kiedys moze bede w ciazy i urodze coreczke to na 100% bezie Nadia;d
ai musze sie pochwalic moja ciocia wczoraj urodzila...4kg i 61 cm ::szok: taka mine zrobilam jak to ulsyszlaam a wczesniejsze dziecko miala 4300 ta to ma jakies szczescie do duuuzzzych dzieci
 
aida29 no cos zaczełyśmy tu skrobac ;p ale znow zaczyna sie robic spokojnie :no:
To super ze Oskarek tak dobrze sie rozwija :tak: Ciocia jest dumna :-p Ucałuj go mocno. A juz nie choruje? Wszystko dobrze?
Nio i gratuluje kolejnego bobaska w rodzinie :tak::-)

misia92 gratuluje postepów co do imion :tak: U nas na odwrót, łatwiej byłoby z dziewczynką. Dla chłopca zupełnie sie nie mozemy zdecydowac :no:
 
Ludzie jak wy tu duzo napisalyscie...;p
no czas leci ja bym chciala dalej byc w ciazy ..;p moj maly to juz potrafi sie sam podnies jak siedzi w foteliku szok normalnie trzeba go tak pilnowac ze maskra...;p zaczynaja mu chyba juz zaki w dziaselkach isc bo slini sie ii gryzie gryzaczka ktorego jeszce tak koslao ale sam wlozy sobie do buzi...;p
natalia 22 dawaj Nadie ja nmie moglam jej miec to chociaz ty beidzez miala..;p ale jesze kiedys moze bede w ciazy i urodze coreczke to na 100% bezie Nadia;d
ai musze sie pochwalic moja ciocia wczoraj urodzila...4kg i 61 cm ::szok: taka mine zrobilam jak to ulsyszlaam a wczesniejsze dziecko miala 4300 ta to ma jakies szczescie do duuuzzzych dzieci


Super ze Twoja dzidzia robi takie postepy :) No i gartki dla cioci, moja przyjaciolka urodzila tez niedawno to dzidzia 62 cm i 4560 albo 4650 :) Wlansie nie pamietam dokladnie :)
 
Witajcie ! Ja mam 17 lat i jestem w 9 miesiącu ciąży. Do porodu zostały mi 2 tygodnie, ale chyba urodzę szybciej bo zaczynam dostawać silniejszych skurczy i są bardziej regularne.. Rozwarcie mam na 3cm. Byłam dzisiaj u lekarza to powiedział, że maluszek już ustawia się główką w dół. Mam taki ucisk na macice. Bardzo boję się podosu, że coś pójdzie nie tak i nie wystarczy mi siły.; (
 
Witam :) co tu taka cisza !! ?? juz mi się tu wszystkie meldowac !! :p hehe piekną pogode mamy to pewnie wszystkie uzywacie :) Karola17-witamy :) a Ty juz na kocówce :) ale fajnie zaniedługo juz będziesz miała po wszystkim :) daj znac co i jak jakby Cie tak nagle wzieło !! bo ja tez się strasznie boję porodu :(
 
Ja też strasznie się boje.;( A Ty już druga ciąża ? Mam nadzieje że tak nagle mnie nie weźmie ;) Już skurcze mam i przy każdym mam uczucie, że będe rodzić bo czuje tak jakby mi dziecko wychodziło, czy też tak miałaś ?
 
reklama
Karola17-własnie z tąt ten lęk ze nie wiem kompletnie nic na temat porodu. Tak jestem poraz drugi w ciązy ale pierwsza zakonczyła się cesarskim cięciem z powodu braku postępu porodu. a teraz kompletnie nic nie wiem :/ i przeraza mnie mysl sama na temat porodu :/ okropicznie się boję :(
 
Do góry