reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

reklama
ja ogolilam sie pare dni wczesniej i do porodu juz mi troche odrosly:p ale ie bylam golona a badanie wyglada tak ze zakladja Ci na brzuch taka opaske i dwie przyssawki i slychac bardzo glosno bicie serduszka dzidziusia i ja muslalam jeszcze naciskac taki przycisk jak mialam skurcze, a ogulnie jak przyjechalam to dalam tam te dokumenty (naszczescie bylo miejsce w szpitalu bo takto musialbym gdzie indziej jechac ;/ ) i poszlam sie przebrac w pizame na oddziale odrazu poszlam na sale porodowa i tam pytala siemnie tak samo o przebieg ciazy strasznie mnie denerwowalo to ze mnie tak bolalo a ta Ci ludzie tacy spokojni jakby sie nic nie dzialo ale teraz wiem ze dobrze ze sa opanowani :p
 
dorba wogole skonczmy glupi temat opieki i polityki w polsce bo my sie tu nagadamy nadenerwujemy a i tak nic dobrego to nei przyniesie...tylko jeszce sie nadenerwujemy a to ne dobrze..;p
 
tak rodze w polsce... i troche sie obawaim bo w poblizu sa 3 szpitale w ktorych moge rodzic w jeden ma bardza zla opinei ze tak jakaas bakteria i wogole drugi tak pol na pol ale tu to tylko opieka a trzeci i ten w kotrym chce rodzic to nie jest taki jak tamte wyremontowany ale nie spotkalam sie zze zla opinia na jego temat...a tu jeszce ktos pisal o jakims usg heh chce powiedziec ze ja miaalm robione tylko 3 usg jedno jakbylam pierwszy raz zeby potwierdzic ciaze drugie w 12 tc i trzecie teraz i to jeszce sobie przypomniala w ostatnije chwili ze mi usg dawno nei robila.... a ostatnie badanie to wolalabym juz zeby mnie nikt nie badal zro deliktanosci jakiego kolwiek pomyslunku ze to moze mnei bolec nic....
 
niektzorzy lekarze sa bardzo nie delikatni a jak mowi sie ze boli to nie zwracaja uwagi

mnie jakos do 4/5 miesiac bolal codziennie rano strasznie brzuch i mowie mu ze mnie bardzo boli a on stwierdzil ze w ciazy to normalne a jak mialam anemie to nawet mi nie powiedzial tylko dowiedzialam sie dopiero jak lekarza zmienilam
 
reklama
Do góry