reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

reklama
polityka w Polsce to juz wogule jest jakies smiechuwarte siedza nic nie robia zajmuja sie jakimis bzdurami zamiast zajac sie czyms powaznym i biora za to kase tez moge miec taka prace

ooo no to fajnie ze jutro masz rodzic napisz jak bedziesz mogla czy to juz czy jeszcze nie

a przy porodzie bedzie ktos przy was
 
oj sory za pomylke..P no to co pewnie siedziszw napieciu..;p a masz moze taki bol w pachwinach...? bo mnie ostatnio strasznei meczy taki okropny ze jak lapie to sie na chwile musze zatrzyamc i przeniesc ciezar na jedna noge...
 
ja wg OM mialam termin na 2 lipca ale pozniej lekarz powiedzial mi ze dziecko jest juz nisko i napewno urodze w czerwcu
 
aida wiesz już się nie nastawiam nawet... jutro mam wizytę u lekarza więc zobaczymy, pewnie mnie już skieruje do szpitala i tam się czegoś dowiem
gosia no jutro napiszę co tam się dowiedziałam... zobaczymy:)

a u mnie nie wiem, może mama przy mnie będzie;p
 
no moj lekarz to kazal mi przyjsc 8-9 jak sie nic nie stanie i dostane skierowanie na 13 jak cos... no ja sie to nie nastawiam sie ze urodze w tym tygodniu=.. jak cos to moze w przyszlym albo beda jeszce mi wywolywac..;p
a kindusia ty wiesz co bedizesz miala..?
 
Ostatnia edycja:
tzn kazda kobieta inaczej to odczowa mi wszyscy mowili ze to wcale tak nie boli i nie jest takie straszniei nie nastawialam sie na az tak duzy bol i zrobilam blad bo bolalo mnie strasznie niedosc ze mialam skurcze brzucha to jeszcze bolaly mnie plecy jak juz bylam w szpitalu to nie lezalam na lozku tylko chodzilam kucalam siadalam nie widzialam co mam ze soba zrobc usta strasznie mi popekaly od oddychania na poczatku mialam nie mila polozna byla juz jakos kolo 5 nad ranem i pytam sie jej ile to jeszcze moze potrwac a ona mi powiedziala ze z 5 godzin to co najmniej to nogi sie podemna ugiely ale przyszla inna zbadala mnie odrazu przebilami pechez plodowy bo wody mi same nie odeszly i za jakies pol godziny bylo po wszystkim bardzo sie cieszylam ze byl przymnie moj bo pomagal mi jak mial przesuwac dziecko do przodu kucajac i prac to trzymal mnie pod pachami i bylo mi razniej jak bym byla sama to nie dalabym chyba rady ( jak mialm skurcze to tak mocno go sciskalam ze pozniej mial siniaki na bicepsach :p i powiedzial mu ze niechce miec wiecej dzieci :p) sam porod jak juz lezalam i parlam trwal moze z 15 min nie mialam lewatywy naszzescie nie nacinali mnie jak juz wyszla glowka to kazli mi nie przec i sami wyciagneli jak juz Rafal wyszedl to poczulam taka ulge tak zrobilo mi sie lekko i bylam taka sczesliwa chyba jakies endorfiny sie wydzielaja wtedy moj przeciol pempowina prawie sie poplakal a pozniej urodzilam lozysko nie bylo to zbyt przyjemne potem zalozyla mi jeden szew i odrazu wstalam i sama przeszlam do sali

bolalo ale zaraz po porodzie nie pamieta sie tego bolu jest jedna wielka radosc

jak juz wyszlam dod omu ze szpitala to moj mnie przepraszal ze musialm tak cierpiec przez niego:p
 
reklama
kurna chatka co ty gadasz.... ja tam lubei poczytac jak to jest....nei to zebym bnyla jaks fanko bolu ale dzieki temu jakos sie nastawim na to ze bedzi eboalo i moze oto troche trwac...
ja juz wiem ze to bedzie napier.... bo jak teraz mam takie skurcze takei uczucie rozpierania to lapie sie krzesla i mam wrazenie ze je polamie.... do przy tym jeszce mnei tak ciagnie wpachwinach ze mysle sobie ze bedzie niezla jazda na porodowce...;p
ale mowia ze bol jest do wytrzymania...;p a mialas jakies znieczulenie?
 
Do góry