reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

Mi się bardzo podoba Kacper , ale ja też nie zdołałam przekonać co do tego mojego M:-), dlatego jest Adaś i już :tak:.
Ja też nie moge się doczekać porodu , w sumie 35 tydzień mi się zaczyna to akurat mogę też rodzić :-p:-p, Maluch tylko mi dziś przeniósł się znowu do góry to znowu mam problemyz oddychaniem normalnie tak ciężko że szok :tak:.
Dziś już robię dla Niego pokoik:) ,. M jak przyjedzie to będzie miał niezłą niespodziankę :-D:-D.
 
reklama
W nocy mialam lekkie skurcze takie wiecie przepowaidajace i zaczelam sobei wkrecac ze moze to jednak juz heh ale nie....hehe

No wlasnie ja tez chcem zeby to bylo juz ale jednak boje sie tego wszystkiego....


Ludzie najwspanialsza rzecz modz zrobic swojemu dziecku pokoik ja niestety nei moge...
a lepeiej niech tam ejszce posiedzi z 2 tygodnie;p a z reszta to chlopak? a chlopcy siedza do konca tak mi amma mowi...;p
 
Ja też nie mam zbytnio jak robić pokoik specjalnie dla dziecka :(, no ale wywale biurko, wstawie łóżeczko, kompa odtswię gdzieś daleko , żeby było inaczej, tak bardziej Niuńkowo;)
 
aida ja urodzilam dwa tygodnie po terminie wiec lerzalam w szpitalu cala noc mialam skurze nie byly regularne nad ranem poszlam do ploznych bo sienasilily dostalam lek na powstrzymanie ch ale noc nie dal i dopiero kolo 17 nastepnego dni urodzilam...

kolia ja nie stety miala nadcisniene w ciazy i musiakam siedziec w domu bo grozil mi wczesmiejsy porod
 
Asienka Witam! Termi masz na wakacje? w sumei to idealny dla licealistki ja urodzilam w litopadzie tez w 2 klasie;-)
A no na wakacje.Ciesze się,że taki termin mi sie trafił.Dwa miesiące na bezkarny odpoczynek ;)
Mam nadzieję,że nie bedzie większych problemów z połączeniem maciezyństwa z maturą...:eek:
 
no ja tez wywalam biurko kompa do brata do pokoju daje ... ale nawet dobrze bo jak zacznie plakac to mam blisko co nie zmiania faktu zebym nie chciala miec dla niego pokoiku takie sliczne mebelki widzilam;p

asienka mnie tez czeka matura z dzieckiem no tylko ze moje to juz ponad rok bedzie milo wtedy ...damy rade jakos musimy wanze zeby ta szkole skonczyc zeby miec jakas bo potem to bysmy mialy prze....
 
reklama
A co do porodu to juz bym chcial zwlaszcza ze dzisziaj bylam na zakupach z mojamam i mam juz wzsytkie rzeczy te najbardziej potrzebne no ten moj "facet" to powiedizla ze odda mojej mamie pieniadze za to wszystko ale dorba wazne ze ja jzu jestem psokojna wszystko juz mam i nawet jak cos to tegeo chlopa nie potrzebuje wazne jeszce zeby oddal mojej mamie pieniadze bo lepiej bym sie wtedy czula jakbym miala jak to bym sama poszl a zarobic mowie wam.... no a wracajac do porodu to sie jeszce wlasnie okarze ze po terminie mnei wezmie...;p oj bym zla byla;p
 
Do góry