reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża, test za wcześnie/ kiedy?

Mała.czarna, niestety psychika lubi płatać figle i jak kobieta bardzo pragnie dziecka, to organizm jest w stanie nawet zatrzymać okres, możesz mieć cały wachlarz typowych objawów ciążowych, bo tak bardzo chcesz je mieć... A później przychodzi okres albo wynik badania i czarna rozpacz, bo jak to, przecież wszystko wskazywało, że jestem w ciąży...
Wiem sama starałam się o dziecko po porobieniu.
 
reklama
Ja tez w ciążę zaszłam po raz drugi kiedy właśnie odpuściłam ale tez w tym cyklu miałam wrażenie że mam objawy i tak przeszło mi przez myśl czy sobie tego nie wmawiam. Ale jednak nie :) Ale fakt czasem warto odpuścić i akurat się udaje
 
Zrobię w sobotę dopiero :) narazie owulacyjne wychodzą codziennie pozytywne :)
Vicky jestem na takim samym etapie jak Ty. Też czekam. Wczoraj zrobiłam jeden ciążowy i negatywny. Okres ma być niby w czwartek. Tylko u mnie cykl 35 dni. Więc nie nastawiam się. Od poniedziałku mam 37 stopni. We wtorek nawet 37,5. Nie wiem czy przeziębienie czy ciąża. Przy pierwszej ciąży tak miałam, myślałam że grypa mnie rozkłada, ale zrobiłam test i były diwę kreski. Teraz czekam, ale też nie wiem czy sobie nie wmawiam bo pierwsze poroniłam.
 
Vicky jestem na takim samym etapie jak Ty. Też czekam. Wczoraj zrobiłam jeden ciążowy i negatywny. Okres ma być niby w czwartek. Tylko u mnie cykl 35 dni. Więc nie nastawiam się. Od poniedziałku mam 37 stopni. We wtorek nawet 37,5. Nie wiem czy przeziębienie czy ciąża. Przy pierwszej ciąży tak miałam, myślałam że grypa mnie rozkłada, ale zrobiłam test i były diwę kreski. Teraz czekam, ale też nie wiem czy sobie nie wmawiam bo pierwsze poroniłam.

Naprawde robisz test wiedzac, ze okres ma byc w czwartek? dziewczyny dajcie spokoj, po co sie nakrecac? przeciez nawet jak jestes w ciazy to by wyszedl negatyw bo jeszcze tyle dni do okresu.
 
Test wyszedł negatywnie, ale jajniki tak kują ze nie idzie wytrzymać + temperatura jak narazie nie spada poniżej 37 małe iskierki szans jeszcze są ;)
 
Test wyszedł negatywnie, ale jajniki tak kują ze nie idzie wytrzymać + temperatura jak narazie nie spada poniżej 37 małe iskierki szans jeszcze są ;)
Hej. Idź do lekarza rodzinnego bo taka temperatura może wskazywać na stan zapalny w organizmie. Ja wczoraj byłam i niestety dostałam leki bo mam anginę. Objawów takich jak ból gardła nie było, ale pojawiło się nawet 37,5. Prędzej czy później uda się nam :) jednak najpierw my musimy być zdrowe żeby ten cud mógł się wydarzyć. Czasami czegoś za bardzo się pragnie i to powoduje, że człowiek musi długo czekać.
 
Vicky jutro masz termin @ wiec dzis z porannego liczylabym na cien, choc moze przesunela Ci sie owulka i tak wyszlo. Mozno 3mam kciuki za Ciebie ale tak jak pisza powyzej, nie nakrecaj sie i nie wyszukuj objawow. Zdrowa glowa to naprawde polowa sukcesu.
 
No też uważam się powinien być już dziś cień... Ale spokojnie. Poczekaj cierpliwie. Jak @ nie przyjdzie zrobiła bym bete odrazy żeby mieć czarno na białym
 
Hej. Idź do lekarza rodzinnego bo taka temperatura może wskazywać na stan zapalny w organizmie. Ja wczoraj byłam i niestety dostałam leki bo mam anginę. Objawów takich jak ból gardła nie było, ale pojawiło się nawet 37,5. Prędzej czy później uda się nam :) jednak najpierw my musimy być zdrowe żeby ten cud mógł się wydarzyć. Czasami czegoś za bardzo się pragnie i to powoduje, że człowiek musi długo czekać.
Po co mam iść do rodzinnego? Jestem zdrowa bo dopiero co robiłam badania przed tym cyklem ;)
 
reklama
Do góry