reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza po poronieniu

reklama
Rozwiązanie
Córkę stracilam ostatniego dnia 21 tygodnia (11 sierpnia 2018r.) przez błąd lekarski stwierdzono ciążę obumarla. Orgazanim szybko doszedl do siebie i lekarz po 1 miesiączkę kazał od razu sie starac wczoraj doczekalam sie w koncu dwoch kresek na tescie ciążowym.
Gratulacje kochana ja tez w zeszlym roku ciaza obumarla a teraz przytulam mojego słodkiego bobaska. Życzę Ci tego samego i Wesołych Świąt. Trzymam kciuki☺
Poroniłam ciążę 20tyg w lipcu 2017 i miałam łyżeczkowanie, zaszłam w ciążę we wrześniu 2017. Teraz jestem w 35 tyg ciąży (planowana )
 
reklama
Ja zaszłam mniej więcej po roku po dwóch poronieniach. Ale to była hmmm wpadka bo po tych poronieniach chciałam na jakiś czas zawiesić starania i skupić się na pracy bo dostałam awans... u mnie był problem z utrzymaniem ciazy bo zachodzić to zachodziłam za pierwszym razem. Ale podejrzewam ze to przez spirale bo miałam ja nieprzerwanie przez prawie 10 lat.
 
Ja zaszłam mniej więcej po roku po dwóch poronieniach. Ale to była hmmm wpadka bo po tych poronieniach chciałam na jakiś czas zawiesić starania i skupić się na pracy bo dostałam awans... u mnie był problem z utrzymaniem ciazy bo zachodzić to zachodziłam za pierwszym razem. Ale podejrzewam ze to przez spirale bo miałam ja nieprzerwanie przez prawie 10 lat.
 
Córkę stracilam ostatniego dnia 21 tygodnia (11 sierpnia 2018r.) przez błąd lekarski stwierdzono ciążę obumarla. Orgazanim szybko doszedl do siebie i lekarz po 1 miesiączkę kazał od razu sie starac wczoraj doczekalam sie w koncu dwoch kresek na tescie ciążowym.
 
reklama
Córkę stracilam ostatniego dnia 21 tygodnia (11 sierpnia 2018r.) przez błąd lekarski stwierdzono ciążę obumarla. Orgazanim szybko doszedl do siebie i lekarz po 1 miesiączkę kazał od razu sie starac wczoraj doczekalam sie w koncu dwoch kresek na tescie ciążowym.
Gratulacje kochana ja tez w zeszlym roku ciaza obumarla a teraz przytulam mojego słodkiego bobaska. Życzę Ci tego samego i Wesołych Świąt. Trzymam kciuki☺
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry