reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Hej!
Malfi super ze u Ciebie i maluszka wszystko w porządku. Ja mam wizytę za dwa tygodnie i już zaczynam panikowac. U mnie jeszcze nikt nie wie. Jakoś na razie nie mam odwagi powiedzieć. Zobaczymy co będzie dalej. Tylko cieżko jest mi znaleźć stosowne ubranie do pracy żeby nie było widać.
 
reklama
Mia spala do 1 w nocy...szalala do 6 rano. O 1 dostala kaszke, o 6 dalammleko zeby usnela. Udalo sie... Na 30min. Wystrzele sie w kosmos.

Azula zoltka jeszcze nie. Ale wrzucasz do mleka? Widzisz ze Mia nie z glodu.. Ona najedzona zaczyna dzien w nocy.
Ciekawe jak dzis bedzie ze spaniem w dzien.
Jestem przerazona co ten osobnik wyczynia.
 
Hej
mój samolot ląduje teraz w Londynie k... a :-(
Ollena żółtko możesz za tydzień podawać już spokojnie ale ugotowane na twardo w jakims mięsie czy roztarte w kaszy. Jakoś mi się cofnęło na myśl o jajku w mleku bleee. Może masz osobnika z gatunku nietoperza? Nocne i drapieżne stworzonko:-D
Malfi
gratuluję wyników i wizyty. Super, że mama jakos to przyjęła... a tak się bałaś :-D
 
Tez jakos to zoltko w mleku mnie przerazilo...
Dawalam zawsze do zupki albo pozniej jajecznice.

Ania nie polecialas????

Dziecko zamienilo sie w dracule..
A ten vibrucol co to jesy? Moze nam pomoc czy nie ma sensu?
 
Viburcol:
Wskazania: Lek stosowany jest u niemowląt i małych dzieci w stanach niepokoju przebiegających zarówno z gorączką, jak i bez gorączki. Preparat jest pomocny w przypadku bolesnego ząbkowania, kolek niemowlęcych, odczynów poszczepiennych, a także infekcji. Łagodzi rozdrażnienie i przywraca spokojny sen.

Dawkowanie: Doodbytniczo, według zaleceń lekarza.

Siedze w domu Ollena, czekam na nowy bilet :-)
 
Czemu nie w mleku .Ja gotuję w mleku z łyżką mąki i wychodzi coś na kształt budyniu .Na pół litra daję żółtko i łyżkę mąki i dzielę na 2 dni i dostaje wieczorem do spania .Mam nareszcie jako takie noce:-D.Aniu && za szybki wylot i byście jeszcze przed świętami mogli być razem:tak:Dorcia no już czas się zebrać na odwagę i światu oznajmić tą radosną nowinę:-D:tak:
 
cześć Mamutki :-)
Poratujcie mnie dobrą radą, co mogę brać z homeopatii (?) na ciągłe nudności i mulenie, nie wymiotuję ale mam odruch, non stop, czy jestem po jedzeniu czy na czczo (w poprzedniej ciąży mulenie ustąpiło dosyć szybko), najlepiej czuję się leżąc, nie mam siły na nic, może jestem za stara na kolejne dziecko, ostatnio mam mieszane uczucia co do tej ciąży...:rofl2:
 
Riefen tak bywa w ciąży nawet te mieszane uczucia to normalka i nie tylko w późniejszym wieku.To hormony:tak:.Co do homeopatii to dla mnie to zwykłe naciągactwo i szrlataneria ale to oczywiście moje zdanie.Niebawem mulenie przejdzie i wejdziesz w piękną fazę rozkwitu wtedy szalej z zakupami teraz odpoczywaj :-)
 
Riefen, jestes na takim etapie ze mozna przepac zycie - to ciaza tak dziala. Zmeczenie, ogolne "niechcemisie", sennosc. Mulenie niestety tez - imbir dziala.
 
reklama
Riefen niech Ci szybko przejdzie..wspolczuje.

Aniu czyli co? zostalas i co teraz? POlecisz jak znajdzie sie dom? A bilet i kasa przepadly?
 
Do góry