reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Rief po to tutaj jesteśmy byś mogła nam mdłosciami rzucac na lewo i prawo... każda z nas tutaj marudziła i wszystkie razem czekałysmy po kolei na nasze forumowe dzieci... także nie krepuj się, laptop na brzuch, pozycja horyzontalna i narzekaj:-D
Ollena nie żałuj wózka, masz lepszy więc tamten niech służy jakiemus dziecku ku jego radości:)) ale dziekuję bardzo za Wandzię i słowa uznania :)))
Pakuję przedostatni karton, tym razem moje rzeczy... w sumie zostawiłam sobie parę ubrań na teraz a reszta już leży upchana. Zostanie jeszcze karton z rzeczami Wandzi, które nosi obecnie a resztę dobytku wrzucam do wanienki i opakowana streczem wyjedzie już po mnie jeden dzien... karuzelka, mata itp które się zmieszczą do wanienki a nie wejdą w karton:))) no i oczywiście pojada moje ukochane ukochane trzy obrazy, które wszedzie sa ze mną :-D
 
reklama
Riefen dziekuje za info! Czytam o hodowlach i o Eternal nic zlego nie slyszalam, o Stellanova roznie. Dziekuje za namiar na pania Agnieszke, zapisuje i bede miala na uwadze gdy wroce do PL i bede juz mogla zakupic mopsika. Odratwany tez mnie interesuje, chociaz chcialabym jezdzic na wystawy moze i cos miec z zycia, robic cos fajnego:)
Aa i przede wszystkim zadna hodowla na zysk, o co to to nie, jesli p. Agnieszka hoduje z tego powodu o ktorym piszesz to jestem zainteresowana :-) Jak wszyscy pojda spac to poogladam jej profil.

Azula jesli bralabym psa rasowego, z hodowli to tylko z takiej domowej, w ogole jestem przeciwna psom w kojcach, po co komu pies jak trzya go w kojcu i jeszcze rozmnaza?
Tu w IE papierek i rejestracje psa ma sie ot tak, bez jezdzenia na zbede wystawy dlatego pseudohodoli jest mnostwo i psy sa chowane w strasnzych warunkach, raz bylismy w domu gdzie facet mial 4 rasy psow i wszystkie parki...rece nam opadly.

Jesli pies z odzysku, odratowany...moze byc obojetnie skad.

Aniu
masz racje, pewnie, niech sluzy innym. A fakt, mam lepszy wozek, leciutki, zgrabniutki i wszedzie wlizie ;-)
Pakuj sie, pakuj, pewnie stres Cie niedlugo dopadnie, ale bedzie goooooood :-)
 
Dziewczyneczki padam na ryj. Melduję się tylko, że już mieszkamy na wsi, dziś pierwsza noc w nowym domu, własnie sobie wode leję do wanny i uciekam spac bo nie wiem jak się nazywam, nie pamiętam kiedy taka zmęczona byłam:sorry: Paćka padła o 19.30, zobaczymy jak ta nocka w nowym pokoiku jej minie...kundle chodzą tam i z powrotem i stukają pazurami w panele:sorry: Koty poznają nowe otoczenie, darły ryja w aucie podczas transportu, ale3 chy aim sie podoba, n arazie nie wypuszczam na zewnątrz, chociaz Rudzielec już chciał iśc napie...alać wsiowe kocury...on jest straszny, jutro w dzie3n ich wypuszczę , zobacze jak się będą zachowywać;-)
Jutro tez mamy straszny sajgon....reszta rozpakunków, jeszcze jakies drobne transporty, osoby chętne na wynajem naszego M ..miałam też jechać na pogrzeb ojca kumpla, ale odpuszczam temat...niewyróbka:no:

Komora Zero hula:-D:-D :-D
Buziole!!!!!:-)
 
reklama
Majuska boooosko! Jak sie ogarniesz to foty i jeszcze raz foty!!!
Firma jakas Ci sprzatala ze to wszystko tak szybko?
No i jaki macie piec?kominek jest? My niestety kominka brak a piece sa w planie 2 : gazowy i drzewny (tak to sie zwie?).dla mnie gazowy a mm jak chce to niech sie brudzi reszta. Ciekawam reakcji kociej ferajny na przestrzen ogrodowa:) no i Packi pokoju i jej samej w nim. No wszystkiego jestem ciekawa!!!!
 
Do góry