reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Marzena wyobraź sobie sześcian 1mx1mx1m taką kostkę. Drzewo może być różne bo w kawałkach albo w dłużycach. Teoretycznie powinno się zmieścić do combi a do picupa na pewno.
Ollena aleś Ty ciekawska ;-) ale niech nam się Majuska tutaj chwali domem i obiecała sypialnię... pewnie już złozona skoro pierwsza noc w domku:)))
Azula te obrazy to pierwszy prezent od mojego męża w wspólne Boże Narodzenie, stąd mój sentyment do nich... a czy ładne? zalezy co kto lubi :))) znajomi się nimi zachwycają chociaż są na nich kobiety w stroju mocno niepełnym :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Majuska koniecznie ochrzcić łoże trzeba ,a do tedo pan monsz koniecznie potrzebny;-).Aniu ,a cóż złego w pięknych paniach w stroju ewy????Pewnie nie są złe.Ja jako mała dziewczynka lubiłam oglądać albumy z fotografiami obrazów z muzeów ,a zwłaszcza co pikantniejsze Rubensa.Ogromnie mi się też rzeźba Michała Anioła podobała przedstawiająca Dawida:-);-):eek::tak:
 
Jeszcze raz sie melduje po wannie....dopijam Leszka przy kompie..musiałam sie wyluzować:tak:
Ollena mamy 2 piece, gazowy i na stałe "paliwo" można tam palić gazetami, peletem, węglem..czym tam se wujenka życzy. na razie gazowy piec chodzi, bo nie mamy żadnego drzewa, nie było szans sie ogarnąc w tym temacie, za duża gonitwa, kominek jest, ale nie wiem czy będziemy w tym sezonie palić ze względu na Paćkę, chyba że wieczorami...nie wiem jeszcze...
Nie mam co fot na razie pykac, bo jest burdel, poza tym mamy po prostu minimum niezbędne do życia, jeszcze długa droga, żeby te wnętrza wyglądały tak jakbym chciała, na razie jest bardzo skromnie:) najpierw musze to cholerne lotto zgarnąć:-D :-D
Marzenko nie mam bladego pojęcia ile to jest metr drzewa ja całe życie blokowa, dopiero teraz się będę wszystkiego uczyć.
Ide do mojego wielkiego wyra , baj, baj:tak: miłej nocki życzę, zwłaszcza brzuchatkom, aby było im wygodnie i przyjemnie:tak:
 
Witajcie.
Majuska życzę wiwelu wspaniałych lat w nowym domku.
Anka takie obrazy to super pamiątka ,a że strój pań nie pełny-liczy się sztuka :-).
Ja dalej uziemniona z Alą w domu,robię pamiątki na urodziny Majki [ma 3 listopada w takim dziecięcym centrum].
Dostałam zaproszenie na spotkanie po 9 latach od likwidacji szpitala -oddzialu na którym pracowałam -jest tydzień po mojej kluczowej wizycie u ginkii mam dylemat czy jechać ,bo trochę bab pracuje dalej na noworodkach i nie wiem czy nie będą mi umilać spotkanka opowieściami o porodach po 40-tce-bo brzucholek już mam dośc widoczny i trzeba by było iść w tunice -bo reszta mnie podświadomie gniecie.A zdrugiej strony mam ochotę ,by doznały małego szoku:happy2:.
Miłego dnia
 
witam,
Majuska miłego mieszkania i jeszcze mileszego korzystania z nowego łoża :-)
Sandy ... jak masz ochorę iść do idź. Z trzeciej strony ;-) miło będzie się spotkać i poplotkować :-)
Noc jak noc - Kubuś obudził się wcześniej niż zwykle :-( bo przed 7, zjadł mleko a teraz znęca się nad parówką :-D pomidora zjadł, paprykę zjadł a parówka - jak leżała tak leży. No i sie okazało, kolejny raz że jednak potrafi SAM pić :-D Jest leniwce i tyle, jak chce mu sie pić podaje butle i czeka ... teraz sam samodzielnie i osobiście sobie pił :-)
a za oknem u mnie ... deszczo-śnieg ? śniego-deszcz ? jakiś koszmar listopadowy ... WIOSNO gdzie jesteś !!!
Miłego dnia Kobietki.
 
Dzień dobry,
jestem nieprzytomna bo moje dziecko pierwszy raz w życiu stwierdziło że w nocy można się świetnie bawić:shocked2: Budzę się kawą a zwierzak po krótkiej drzemce między nocą a dniem leży koło na kocu i wydaje z siebie dziwne dźwięki:)
Sandy musisz czuć się dobrze psychicznie na takim spotkaniu, jak poczujesz ogromną chęć to idź :-D
Majuśka melduj się po nocy w nowym domku i opowiadaj czy Cię jakowy bażant krzykiem nie obudził :-D
 
Witam i ja

Klaudia tez mi dzisiaj zrobiła o 6 pobudke a tak mi sie dalej chciało spac masakra jakas to ta pogoda daje do wiwatu
Sandy ja bym tam poszla a opowiesci bym nie słuchała porodowych u 40 stek zal
Majusk a co ci sie sniło ponoc sny na nowym miejscu sie sprawdzaja ja w nie wierze , mi sie sniło jak sie tutaj przeprowadziłam ze moja córka poroni i za pare dni okazalo sie ze dziecka juz nie ma serduszko nie bije , ale pewnie tobie cos pieknego sie przysni Aniu nie mozesz miec lepiej od nas oj nie i malutka coraz wieksza mniej snu potrzebuje

reszte mam witam cieplo w ten zimny dzien
 
heja
nocka zaliczona, o 0.30 Paćka się obudziła, o 4.30 kocur się darł w niebogłosy, żeby go wypuścić, o 6 wstała Paćka . Nie czuje się jak młody Bóg....pomimo, że wyrko wielkie i wygodne:tak:. Rozkładania i przewożenia pierdółek ciąg dalszy:sorry2: coś mi się śniło, ale kompletnie nie pamiętam co ;)
 
reklama
Witam Sandy i tak poród Cię nie minie ,a opowieści jak opowieści takie spotkania są super nagadać się nie można:tak:ale wszystko zależy od twojego samopoczucia nic na siłę.U nas noc dość fajna 2 cycania i spanko do około 7 o 11 mamy iść na gimnastykę(też ośrodek niedaleko domu) ,a po południu wpadnę do lekarki z tymi siusiowymi wynikami i się spytam czy przyjść z małą czy zapisze coś bez niej bo ledwo co byłyśmy z tym ,że teraz ona coś więcej kicha i zdarza się kaszlnąć.M przywiózł gałęzi jodłowych i pojedzie na cmentarz.U nas nie ma płyt sadzimy kwiaty ,a na wszystkich świętych się wywala obcina i daje te choinę i tak do wiosny leży potem znów sadzi się kwiaty.Ale rok temu posadziłam jałowiec płożący bo skąd kasy brać na tyle kwiatów i do tego trzeba w upały prawie co dzień podlać.Jest kilka grobów więc koszty rosną..Ja kładę wieńce inni przywiozą dąbki kilka zniczy.Ale ,że my na miejscu to cała robota na nas spada.
 
Do góry