reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Cześć,

Niebo błękitne a miał padać śnieg. Zimno jest bo tylko 5 stopni. Miałam iść do fryzjera ,ale Mamunia nie może zostać z Julką bo musi sadzić czosnek.


Majuska - gratulacje ! Jak tam pierwsza noc ? Śniło się coś ?

Sandy - jeśli masz ochotę , jedź. 7 tydzień i widać brzuszek ?

Julka raban zrobiła o 2 z powodu wielkiego Głodu. Trzymałam jej butlę i zasnęłam :-D Jak się obudziłam to butla była pusta a dziecko smacznie spało :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No właśnie u mnie zawsze widac wcześnie brzuszek bo nigdy nie miałam wcięcia w pasie plus sadełko z lenistwa -w pasie wchodzę teraz do rozmiaru 46-dobrze ,że dżinsy mam na sznurek.
ostatnio jak byłam w kwietniu w szpitalu z obsoletą to też ich brzuch zastanawiał bo wyglądal na 24 tydzień ,a nie na 12.
Do tego szeroka klatka [duży obwód pod biustem]plus -teraz wygląda już na dobry 5 miesiąc.
Dobrze ,że mam uniwersalny bezrękawnik
 
Powiem Wam Dziewczynki że zmarzłam okrutnie... słońce piękne, lekki wiaterek a ja wróciłam ze spaceru i telepię się z zimna, dobrze że miałam natchnienie i Wanda pojechała w kombinezonie. Wróciła do domu z czerwonym noskiem :-D
 
My po ćwiczeniach w sumie to jedynie mam Amelki nie podnosić pod ręce tylko z pozycji na boczku i jako tako wszystko Ok mamy chodzić raz w tygodniu.U lekarki dostałyśmy Furaginum i mamy zbadać siusiu na posiew w poniedziałek bo na razie leczenie jest jak to powiedziała tak na nie całkiem pewnie i ,żeby jak najszybciej znać wynik z tego posiewu zrobić trzeba szybko bo ponoć trochę się czeka na wynik.Amelka wydyma usteczka i robi buuu :-)Bardzo jej się to podoba :tak:
 
witam sie i ja

Byliśmy na zakupach, kupiłam Kubulowi kombinezonik taki cieplejszy i większy, bo ten co mam teoretycznie jest na 9-12 m-cy, ale praktycznie to on jest na teraz. A do zimy to jeszcze trochę czasu.

Aniu - Ty sobie kup i weź do UK z Nivea Baby - krem na każdą pogodę, żebyś mogła Wandzi buziulkę smarować przed wyjściem na wiatr.
 
Katrina, przeciez tu tez Nivea jest - przynajmniej widzialam w saversie chyba... Znaczy sie na pewno widzialam, a chyba w saversie. Tylko nie jestem pewna czy baby.

Kurcze zadlubalam sie. Wczoraj skonczylam czapeczke myszke, dzis zrobilam zebre, teraz zasuwam szalik do duzej zaby, potem mam jeszcze 2 myszki, potem chcialabym troche pokombinowac z innymi zwierzakami - jakies malpki, kroliczki itp.... Na szczescie moj model cierpliwie daje sie focic w kazdym wytworze.
I na szczescie calkiem niezle sam sie bawi.
 
Kupiłam dzisiaj dynię, taką malutką wazy 1,5 kg i będę ją strugać dla Filipa żeby miał mordę upiora na 30 października :-D miąższ zje Wanda i wszyscy będa zadowoleni :))
Misia masz rację, w sumie zaraz po 1.11 czuć będzie święta a moja biedronka już trenuje świąteczne kolory :-)
 
reklama
Kurde kiedy to Haloween jest tak naprawde? Tutaj jutro i pojutrze imprezy i ogniska..

Zalozylam Mii dzis kombinezon kupiony z tydzien temu. Tak uszyty, ze jedna noga krzywa i jedna miala prosto a druga krzywa;) oddalam, niech sie cmokna. Kupilam w TKMaxx jakis w kwiatki. Obydwa 6-9, tamten byl na styk w tym sie dziewczyna topi ;-)
A rano napadlam na H&M i kupilam Mii jeansy panterki i body z Myszka Mickey:-) Poluje na spodnie jeansy z rozowymi szelkami, ale juz 9-12 zeby na wiosne byly, bo zakochalam sie w nich. U nas wszystkie rozmiary oprocz tego, trzeba napasc na inny H&M ;-)

Aniu ja ciekawam domu Majuski, bo sama podniecona jestem swoim i zbieram wszelakie pomysly. Nasz mial byc teraz tynkowany, rusztowanie rozstawili i na tym sie skonczylo, bo nastal zimny czas ;-) Beda wiec montowac kaloryfery i drzwi zamowimy teraz jak bedziemy i tez zamontuja jak sie uda.

Majuska wiadomo, ze nie od razu Krakow zbudowano, wiec wszystko po kolei, ale ja wnetrz jestem ciekawa wiec jak uz sie ogarniesz to wstawiaj foteczki :-)

A to moj Zygzak dzisiejszy.

Zobacz załącznik 510679

A kosmetykow Nivea Baby np. u nas nie ma, jedynie w PL sklepach i to nie tanio.
 
Do góry