reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Mm tez zachwycony kuchnia tylko mnie wysmial bo gdzie ja chce podobne meble umiescic skoro nasza kuchnia polowe mniejsza... Ale cos tam sie wymysli. Mnie marzy sie stolik przy oknie w kuchni.. malutki kwadratowy. Mm oponuje bo marzy mu sie blat na srodku, ale przy takim czyms jesc sie nie da a kuchnia za male wiec odpada.


misia spoko loko, moge biegac bo domniemam ze bedzie dobre zarcie wiec moge spalac w trakcie :-))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Majuska Ty faktycznie lubisz to ZEN:-) i chyba taki styl dobrze w przestronnych pomieszczeniach wygląda bo u Ciebie naprawdę ładnie:-):tak:..Kłaczku co do Karola to pięknie stoi i z niego zajebiaszczy kościej:-D:-D:-D:-D:-D
 
Kłaczek - Picz brzmi nieźle a co do Wiśniewskich: Xavier, Fabienne, Etienette, Vivienne Vienna z nazwiskiem zakończonym się na ski czy ska, szkolny horror ;) Jakoś mi nie pasują do polskiej rzeczywistości. Co innego dzieciaki urodzone na obczyźnie, bardziej naturalna droga do nietypowych jak na polskie warunki imion. A córki Figury - Koko i Kaszmir Amber? Dorota Gawryluk ma syna Nikona ;)
 
Na allegro są fajne przebranka dla dzieci .No w PL ten zwyczaj jeszcze nie taki rozpowszechniony ale dzieci w przedszkolu chyba się w to bawią bo tych wiedźm ,szkieletów,Frankensteinów itp sporo no i sa też takie karnawałowe elfy,klauny itp.Ja Amelce kupiłam tylko prosiaczka 100_0826.jpgjakiś czas temu to zdjęcie zrobiłam.Jak będzie już chodziła to pewnie jakieś przebranka w kolejnych latach się zakupi:-).Reifen ja bym chciała dać na imię córce Azalia ale takiego imienia nie ma za to jest pięknie kwitnąca roślinka no i z moim nickiem też to nic wspólnego nie ma to od moich piesków(już ich nie ma są za tm Azą i Zulą
 
Ostatnia edycja:
reklama
klaczku Karol fantastyczny i bardzo podobny do Ciebie!!!

Azula Amelka slodka w tym Prosiaczku! :-)

A Wisniewski i jego wymyslne imiona..bo jestem pewna, ze on wymyslil a jego panie tylko przytaknely...porazka! Na zawsze wszedzie bedzie wiadomo, ze to jego dzieci.
Amber bardzo mi sie podoba ale nie do PL i nie zyjac pol na pol w IE i PL. Zestawienie Rubin i Amber (2 girls)... dla mnie bomba zyjac np w USA.

Jagoda i Malina...bardzo mi sie podoba. MM chcial Jagode ale dla mnie Jagoda to dziewczynka z czarnymi wlosami o ciemnej karnacji...bylam pewna, ze nasza taka nie bedzie;-)
Malina..tez bralam pod uwage.


Patrzcie... zdjecie przy CC...N I E S A M O W I T E!

Zobacz załącznik 507021
 
Ostatnia edycja:
Do góry