reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Ja nie mogę hormonów, wiec od 21 lat lecę na spiralach wyjmując tylko do wymiany lub jak planowałam ciążę. Trochę ich przerobiłam :))) zawsze byłam zadowolona a teraz na pewno w UK założę kolejną. No i już do końca zycia, bo dzieci więcej nie będę mieć.
 
reklama
ja sie nie zdecydowałam jednak na spiralkę, świadomość obcego ciała mnie przerażała trochę..Azula nie chciałam Cerazette, naczytałam się , że mają kupe skutków ubocznych i po prostu sie nie zdecydowałam, poza tym Paćka ma już prawie rok i cyca dostaje tylko jak się w nocy obudzi, więc wystarczy, podam jej w nocy jakby co picie z butelki i tez będzie, zauważyłam, że cyc już jej nie bawi, a nawet trochę wkurza bo nie leci tak jakby chciała....a poza tym mnie wkurzają jej zęby na cycu:-)
 
Dziękuję za przyjęcie :-), mogę być Riefen, tak w ogóle to mam na imię Agata. Jestem w warszawsko -wrocławskim związku - ja Wawa, małż Wrocek. Mam mopsa, córkę z deficytem uwagi i nadwagę :-)
 
Majuska no fakt przecie Patrycja już dziewczynka:-) A cerazette są jednoskładnikowe i w sumie dość wkurzające bo trzeba je brać bardzo regularnie.U mnie cerazette się sprawdziły ale też czytałam o masakrycznych @ itp.Riefen dawaj foty córy i mopsa .Koniecznie
 
Musisz być Riefen, i tak pewnie za chwilę skrócimy Cię jeszcze bardziej :-Dale super że jest wśród nas kolejna psiara, bo chyba każda z nas ma jakieś zwierzatko. Oczywiście nie licząc naszych dzieci w formie zwierzaków :-DSwoją drogą związek wro-waw jest zadziwiający przy obopólnej nienawiści obu narodów :)))) Prosimy o zdjęcie mopsa, wszystkie równo się chwalimy naszymi futrzakami... no z wyjątkiem Misi ale ona nie potrafi wkleić żadnego zdjęcia nie mówiąc już o suwaczku. Taki nasz kochany antytalent komputerowy :-) /i zaraz mi sie oberwie od mojej koleżanki/ :)))
 
Azula zapomniałaś o nadwadze :-D to mogę wrzucić fotke swej Etolki Bazyliady :-D
Riefen fotkę futra wrzucaj :-) I rozgość się u Nas.
No Anko Do Dy :wściekła/y:może mi chciałas pojechać po ambicji ale ja ambitna nie jestem i na nic mi twe za wyjątkiem ooooooo powiem tak: bzdryyyyyyyyyyyyyy
 
DSC_0047.jpg Karolina 422645_4203461558446_730327505_n.jpg zdjęcie z komórki pokrzywiło mopsa, moja z prawej, zwie się Jóźka
 
Misia Bazyliade wrzucaj:-) nawet z nadwagą:tak:O widzę ,że już córcia i mopsica są .Kocham "Facetów czerni" kocham brzydale mopsy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry