reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Hej .nie wiem czy zagoszczę tu na dłużej, ale narazie test z dziś rana jakby pozytywny .szok ,serce mi waliło jak oszalale .mam 43 lata :D:D
Gratulacje!
Mam 43 lata za miesiąc mam termin to moj pierwszy dzidziuś. Zaszłam w ciążę naturalnie i planuję jeszcze jedną. Nie stresuj sie ciesz sie chwilą 43 lata to nie starość. ps moja babcia urodziła mojego tatę w wieku 44 lat.
 
Ja mam córki 20 lat -bliźniaczki.w 2019 straciłam synka w 20 tyg, potem 2 lata temu byłam w ciazy -poronienie w 7tg.Juz myślałam że przekwitam 😊😊
Ja też myślałam że przekwitam i w wieku 44 lat dorobilam się /do dwójki dorosłych dzieci 20 i 17 / maleńkiej córeczki . Teraz nie wyobrażam sobie jak mogliśmy bez niej żyć a w ciąży stres był ogromny i przepłakanych wiele dni.
Życzę powodzenia ❤
 
Rany...jak mnie tu dawno nie było. Gratulacje dla nowych mam 🥰 Michał ma już 7 mcy, a ja nie nam czasu na nic. Najgorsze nocki, bo do cyca wstaje co 2 godziny, jak noworodek. Ciągle jestem niewyspana, ale ten jego uśmiech ...cała się rozpływam....😍
 

Załączniki

  • 20221102_142952.jpg
    20221102_142952.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 86
Rany...jak mnie tu dawno nie było. Gratulacje dla nowych mam 🥰 Michał ma już 7 mcy, a ja nie nam czasu na nic. Najgorsze nocki, bo do cyca wstaje co 2 godziny, jak noworodek. Ciągle jestem niewyspana, ale ten jego uśmiech ...cała się rozpływam....😍
jak ten czas szybko leci. Już 7 msc, Michałek cudny jest, chyba energi mu nie brak ☺️.
Ja już prawie 2 lata w takim niewyspaniu ale tak jak piszesz, przy takich słodkich oczętach wszystko inne nie jest ważne ❤
 
reklama
Do góry