reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

reklama
Hej .nie wiem czy zagoszczę tu na dłużej, ale narazie test z dziś rana jakby pozytywny .szok ,serce mi waliło jak oszalale .mam 43 lata :D:D
Gratulacje!
Mam 43 lata za miesiąc mam termin to moj pierwszy dzidziuś. Zaszłam w ciążę naturalnie i planuję jeszcze jedną. Nie stresuj sie ciesz sie chwilą 43 lata to nie starość. ps moja babcia urodziła mojego tatę w wieku 44 lat.
 
Ja mam córki 20 lat -bliźniaczki.w 2019 straciłam synka w 20 tyg, potem 2 lata temu byłam w ciazy -poronienie w 7tg.Juz myślałam że przekwitam 😊😊
Ja też myślałam że przekwitam i w wieku 44 lat dorobilam się /do dwójki dorosłych dzieci 20 i 17 / maleńkiej córeczki . Teraz nie wyobrażam sobie jak mogliśmy bez niej żyć a w ciąży stres był ogromny i przepłakanych wiele dni.
Życzę powodzenia ❤
 
Rany...jak mnie tu dawno nie było. Gratulacje dla nowych mam 🥰 Michał ma już 7 mcy, a ja nie nam czasu na nic. Najgorsze nocki, bo do cyca wstaje co 2 godziny, jak noworodek. Ciągle jestem niewyspana, ale ten jego uśmiech ...cała się rozpływam....😍
 

Załączniki

  • 20221102_142952.jpg
    20221102_142952.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 86
Rany...jak mnie tu dawno nie było. Gratulacje dla nowych mam 🥰 Michał ma już 7 mcy, a ja nie nam czasu na nic. Najgorsze nocki, bo do cyca wstaje co 2 godziny, jak noworodek. Ciągle jestem niewyspana, ale ten jego uśmiech ...cała się rozpływam....😍
jak ten czas szybko leci. Już 7 msc, Michałek cudny jest, chyba energi mu nie brak ☺️.
Ja już prawie 2 lata w takim niewyspaniu ale tak jak piszesz, przy takich słodkich oczętach wszystko inne nie jest ważne ❤
 
reklama
Do góry