reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Ostatnio sąsiadka majej mamy do mnie podeszła i mówi do mnie ,ja moja Iwonke urodziłam dobrze po 40 tce ,kobieta po 80 i nadal sprawna,moja ciotka 30 lat temu w wieku 41 lat urodziła,przykładów z mojego otoczenia mogę podać mnóstwo i są to zdrowe dzieci i mądre .Moja ciotka ma teraz 71 lat i wygląda naprawdę dobrze jak na swój wiek.Pierwsza teściowa w wieku 44 lat urodziła ,planowane dziecko a było to 36 lat temu.Choroby zdarzają się i u bardzo młodych kobiet ,na to nie mamy wpływu bo to zależy od genów ,jeżeli występowały w rodzinie obciążenia to i 20 parę latka będzie mieć spore ryzyko .
Moja babcia ma 84 lat I nadal jest sprawna :) jak to ona sama mawia dobry przedwojenny material :)
 
reklama
Moja babcia ma 84 lat I nadal jest sprawna :) jak to ona sama mawia dobry przedwojenny material :)

Moja też ma tyle lat, trochę już zwolniła ale samodzielna jest i ogólnie dusza człowiek. Urodziła ostatnia córkę mając 40 lat, doczekała i wnuków od niej, które są już dorosłe więc może i prawnucząt doczekać 😁
 
38 lat to piękny wiek bo tyle masz jak dobrze czytam?
Wiesz ja mam lat 42 w tym roku i serio czuje jakbym była dużo młodsza nie mam małego dziecka i w ciąży nie jestem ... byłam w ciąży w wieku 39 lat ale straciłam ciąże później chciałam kolejne No ale nie wyszło,teraz mam inny tor i żyje z tym ze więcej dzieci mieć nie mogę, ale wracając do Ciebie
Nie rozmyślaj za dużo nie analizuj bo to tylko zabrudzasz ci serce i umysł
Ty i ty ty sama wiesz czego tak na prawdę pragniesz, a jeśli pragniesz dziecko to nie czekaj za długo bo wierz mi czas szybko ucieka aż za szybko teraz to widzę 😊nie patrz na innych bo to nie ich buty i nie ich życie liczy się to czego chcesz ty i twój facet to wasze życie.
Idź kochają za głosem serca a zobaczysz ze los ci będzie sprzyjał
Piękne i mądre słowa 🥰❤️🌷
Witaj, dziękuję 🌹 ☺️ Ja też mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze .... zwłaszcza, że dziś rano odebrałam wyniki amniopunkcji. Pół nocy śniły mi się te trzy słowa ...."Kariotyp prawidłowy żeński" 🥰😍💓
Dziś je usłyszałam.
Teraz lecę do ogrodu cieszyć się, jak głupia ze słonka, póki nie pada, kwitnących rododendronów, ćwierkania wróbli, które denerwuje mojego męża :p i małej zdrowej istotki pod sercem....Za tydzień USG połówkowe, mam nadzieję, że także wszystko będzie w porządku.
Miłej soboty dla Was wszystkich 🙋‍♀️
To masz termin na X? Ja w każdym razie mam 😂
Moja babcia ma 84 lat I nadal jest sprawna :) jak to ona sama mawia dobry przedwojenny material :)
Moja babcia skończyła 92, mieszka sama , ma dom z ogrodem i 59 kur, do tego handluje jajkami 🤣😄 a jak przyjdą w odwiedziny „dzieci” to stają na baczność i słuchają mamy , choć wszyscy są pod 70 lub po 70 😂🤣😂
 
Piękne i mądre słowa [emoji3059][emoji3590][emoji255]

To masz termin na X? Ja w każdym razie mam [emoji23]

Moja babcia skończyła 92, mieszka sama , ma dom z ogrodem i 59 kur, do tego handluje jajkami [emoji1787][emoji1] a jak przyjdą w odwiedziny „dzieci” to stają na baczność i słuchają mamy , choć wszyscy są pod 70 lub po 70 [emoji23][emoji1787][emoji23]
Zaimponowała mi Twoja babcia [emoji106][emoji106][emoji106] to ja w dalekiej przyszłości [emoji23] wróżka powiedziała mi 25 lat temu ,że bardzo rzadko trafia się taka długa linia życia jak moja. Trochę mnie to przeraziło ale teraz mam dla kogo żyć tak długo [emoji3059] Ale tylko w takiej kondycji jak u Tw babci [emoji4]
 
reklama
Do góry