reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Moja babcia ze strony taty żyła 97 lat, z czego ostatnie 45 samotnie ..... potrafiła sama przytaskać sobie węgiel z piwnicy, schodząc po chybotliwej drabinie i zrobić skłon dotykając rękoma ziemi 🙂 Była niebywale sprawna i samodzielna do końca, zabrał ją nagle zawał serca ale gdyby nie to, kto wie, czy nie żyłaby nadal, pieliła grządki w ogródku i uprawiała poletko z warzywami.... Łudzę się, że może mam troszkę jej genów i dużo sił na późne macierzyństwo 😂
 
Moja babcia ze strony taty żyła 97 lat, z czego ostatnie 45 samotnie ..... potrafiła sama przytaskać sobie węgiel z piwnicy, schodząc po chybotliwej drabinie i zrobić skłon dotykając rękoma ziemi [emoji846] Była niebywale sprawna i samodzielna do końca, zabrał ją nagle zawał serca ale gdyby nie to, kto wie, czy nie żyłaby nadal, pieliła grządki w ogródku i uprawiała poletko z warzywami.... Łudzę się, że może mam troszkę jej genów i dużo sił na późne macierzyństwo [emoji23]
Moje babcie też były żywotne i co najważniejsze samowystarczalne do samego końca. Dlatego w tym przypadku też liczę na dobre geny.
Mój tata tez już ma 80, dalej jeździ samochodem, handluję na ryneczku, mama 73 też gwiazda tak że pójdę w zaparte i nam nadzieję jeszcze wnuków najmłodszej córci doczekać [emoji6]
 
reklama
Moje babcie też były żywotne i co najważniejsze samowystarczalne do samego końca. Dlatego w tym przypadku też liczę na dobre geny.
Mój tata tez już ma 80, dalej jeździ samochodem, handluję na ryneczku, mama 73 też gwiazda tak że pójdę w zaparte i nam nadzieję jeszcze wnuków najmłodszej córci doczekać [emoji6]
U mnie podobnie, chociaż jeszcze "wiekowiej": mama 77 (dopiero od roku na emeryturze, nie mogła się rozstać z pacjentami 😅) tata 85, też jeszcze jeździ samochodem, przekopuje działkę, zmienia belki w dachu i jest nie do zdarcia 🤣 najwyraźniej geny mam po rodzinie 😉
 
Do góry